2019 05 14

Keremo Kanterio siautulį aiškinęs Šaras: „Nesitikime lengvų pergalių“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai du kėlinius vargo, tačiau po pertraukos šovė į priekį ir 89:70 nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ bei pergalingai pradėjo atkrintamąsias, o kauniečių treneris Šarūnas Jasikevičius pabrėžė, kad antroje mačo dalyje jo žaidėjai atrodė žymiai solidžiau nei pirmojoje.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Malonu pradėti atkrintamąsias pergale. Lengva ji nebuvo. Aišku, nelabai tikimės atkrintamosiose lengvų pergalių, bet, pridėję koncentracijos ir pakeitę gynybinę sistemą, išsprendėm reikalus“, – kalbėjo Š.Jasikevičius.

„Žalgiris“ po pirmų dviejų kėlinių pirmavo tik 42:41, bet per likusius du kėlinius aplenkė varžovus 47:29.

„Antra pusė buvo žymiai geresnė, pavyko kontroliuoti rungtynes iš gynybos pusės, ką pasako 29 praleisti taškai“, – komentavo Šaras.

Į žalgiriečių krepšį net 30 taškų suvertė Keremas Kanteris. Tiesa, 22 taškus jis buvo pelnęs per pirmus du kėlinius.

„Šiandien pataikė labai jau gerai, – apie „Dzūkijos“ lyderį sakė Š.Jasikevičius. – Tokių ir laisvų, ir sunkių metimų. Žinome, kur rizikuojame, tai keturi iš penkių pataikytų tritaškių yra taktikos dalis, dar kokie 15 taškų ar 17-ka – mūsų nesupratimas, kad veržiasi į kairę pusę, kur galime rizikuoti, o kur ne.

Keturi iš penkių pataikytų tritaškių yra taktikos dalis, dar kokie 15 taškų ar 17-ka – mūsų nesupratimas

Viskas buvo žymiai geriau antroje pusėje su juo, o pirma pusė... Tas antras kėlinukas mums buvo tiesiog labai blogas.“

K.Kanterio pasirodymu buvo patenkintas ir alytiškių treneris Andrejus Urlepas.

„Jis taip nežaidžia visose rungtynėse, bet panašiai puolime pasirodo 40-50 proc. rungtynių. Deja, jis neturėjo pakankamai pagalbos iš komandos draugų. Jo pirma rungtynių pusė buvo neįtikėtina. Faktas, kad varžovai vėliau padidino agresyvumą prieš jį“, – sakė „Dzūkijos“ strategas.