2020 01 02

KMT: ketvirtfinalio starte – „Juventus“ antausis „Ryto“ ekipai

Ketvirtus metus iš eilės Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalyje į kovą stojo Utenos „Juventus“ ir Vilniaus „Rytas“. Dviejų rungtynių serija startavo Utenoje, kur ketvirtadienio vakarą 85:81 (24:24, 20:27, 23:13, 18:17) laimėjo Žydrūno Urbono auklėtiniai.
Gytis Radzevičius
Gytis Radzevičius / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Po pirmų dviejų kėlinių „Rytas“ pirmavo 51:44, nors sostinės krepšininkai buvo realizavę vos 2 tolimus metimus iš 10 (20 proc.).

Pačioje trečiojo kėlinio pradžioje neatlaikė „Juventus“ trenerio Žydrūno Urbono nervai – jis užsidirbo techninę pražangą už ginčus su teisėjais.

Žingsnis po žingsnio prie varžovų artėję uteniškiai trečiojo kėlinio pačioje pabaigoje persvėrė rezultatą 65:62.

Kova taškas į tašką vyko iki pat finalinės rungtynių sirenos, o užtikrinčiau mačo pabaigą sužaidė aikštės šeimininkai.

Gytis Radzevičius su 17 taškų ir 6 atkovotais kamuoliais buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Žygimantas Skučas, sėkmingai žaidęs svarbiu metu, pelnė 16 taškų ir sugriebė 8 kamuolius.

„Juventus“ realizavo 64 proc. dvitaškių (22/34) ir 28 proc. tritaškių (6/21).

Vilniečiai iš arti pataikė 50 proc. metimų (21/42), iš toli – 30 proc. (7/23).

Aikštės šeimininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 35:30.

Atsakomosios rungtynės Vilniuje vyks vasario 11-ąją.

„Juventus“: G.Radzevičius 17, Ž.Skučas 16 (8 atk. kam.), I.Vaitkus 11, B.Crawfodas 10.

„Rytas“: M.Echodas 20, P.Cruzas 13, E.Bendžius 11, E.Kairys 9.