2016 08 31

Kontrolinės LKL klubų rungtynės: „Juventus“ nesėkmė ir Darjušo Lavrinovičiaus šou

Darjušas Lavrinovičius per 24 minučių surinko dvigubą dublį, o Panevėžio „Lietkabelis“ antrose kontrolinėse rungtynėse 101:86 (25:21, 26:30, 22:21, 28:14) nugalėjo „Jekabpils“. Tuo tarpu Utenos „Juventus“ pralaimėjo „Astana“ ekipai.
Darjušas Lavrinovičius
Darjušas Lavrinovičius / Kavolio Kavolėlio nuotr.

Šioje dvikovoje „Lietkabeliui“ negalėjo padėti Žygimantas Skučas ir Donatas Tarolis, kurie susidūrė tarpusavyje antradienio treniruotės metu. Ž.Skučui prireikė siūti ausį, D.Taroliui – akies voką.

Susitikimo pradžia šeimininkams susiklostė nesėkmingai – jie atsiliko 0:8. Panevėžiečiai greitai atsigavo po šalto dušo ir prabėgus 5 minutėms jau buvo prie pat varžovų (11:13), o netrukus ir pirmą kartą išsiveržė į priekį – 15:13. Savo spurtą „Lietkabelis“ tęsė ir toliau (20:13), o pirmasis kėlinys baigėsi esant priekyje 25:21.

Antrajame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką ir dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, o sužaidus pusę mačo rezultatas buvo lygus – 51:51.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ sugebėjo kiek atitolti (62:58), bet „Jekabpils“ toliau lietuviams tolti neleido ir iki lemiamos atkarpos deficitą ištirpdė iki minimumo – 72:73.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyva jau priklausė Kazio Maksvyčio auklėtiniams. Spurtas 12:2 leido pirmą kartą susikrauti dviženklę persvarą (85:74), kurios svečiai iki dvikovos pabaigos panaikinti nesugebėjo.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 18 (24 min., 12 atk. kam., 32 naud. bal.), Žygimantas Janavičius 16 (8/8 baud., 23 naud. bal.), Kšištofas Lavrinovičius (5 atk. kam.) ir Benas Madgenas po 12.

„Jekabpils“: Janis Antropas 20, Robertas Stumbris 14, Edgaras Štelmaheris 10.

„Juventus“ pasirengimą pradėjo nesėkmingai

Galingai startavę Utenos „Juventus“ krepšininkai pirmosios pasirengimo naujam sezonui rungtynėse buvo priversti patirti pralaimėjimą. Be susirgusio Spencerio Parkerio žaidę uteniškiai Druskininkuose 79:84 (20:20, 18:23, 22:21, 19:20) nusileido „Astana“ klubui iš Kazachstano.

„Juventus“: Jamaras Diggsas (5/7 trit.), Aaronas Bestas (5 atk. kam.) 14, Vytautas Šulskis (8 atk. kam.) 13, Arminas Urbutis (7 atk. kam.) 13.

„Astana“: Ousmanas Krubally (6/12 dvit., 10/12 baud., 12 atk. kam.) 22, Ianas Milleris 20, Leonidas Kaselakis 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams