Publikuota: 2018 rugsėjo 1d. 19:52

Kontrolinių rungtynių ciklą „Juventus“ pradėjo triuškinančia pergale

LKL ketvirtfinalis: „Lietuvos rytas“ – „Juventus“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / LKL ketvirtfinalis: „Lietuvos rytas“ – „Juventus“

Įtikinama pergale kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo naujam sezonui besirengianti Utenos „Juventus“ ekipa. Žydrūno Urbono auklėtiniai Anykščiuose 81:59 (13:8, 23:9, 27:18, 18:24) sutriuškino be legionierių rungtyniavusią Krasnojarsko „Jenisej“ ekipą.

„Juventus“ gretose nerungtyniavo po Achilo sausgyslės traumos sveikstantis Kenny Gainesas. Kitą savaitę prie Utenos komandos prisijungs vidurio puolėjas ir atakų organizatorius.

Vaido Čepukaičio ir Arvydo Šikšniaus metimų dėka uteniškiai pirmieji pabėgo į priekį (4:0), tačiau svečiai iš Rusijos sužaidus keturias minutes atstatė pusiausvyrą – 6:6. Connoro Burchfieldo bei V.Čepukaičio metimai vėl leido „Juventus“ klubui nutolti (11:6), o gana nerezultatyviai vykusio pirmojo kėlinio pabaigoje skirtumas nepatiko – 13:8.

Antrojo kėlinio pradžioje iš toli pataikė Aleksandras Zakharovas, dvitaškį pridėjo Dovis Bičkauskis ir uteniškių pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis – 18:8. Įpusėjus antrajam kėliniui komandas jau skyrė šešiolika taškų (28:12), o „Jenisej“ komanda buvo priversta prašyti pasitarimo. Nepaisant pasitarimo, „Juventus“ ir toliau tolo ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje rezultatu 36:17.

Po didžiosios pertraukos „Juventus“ į priekį vedė D.Bičkauskis, tačiau daugiausiai baudų metimų dėka Krasnojarsko komanda neleido uteniškiams dar labiau padidinti skirtumo – 42:23. Likus žaisti pustrečios minutės V.Čepukaitis sugrąžino uteniškiams aštuoniolikos taškų persvarą (50:32), o netrukus skirtumas vėl viršijo dvidešimties taškų ribą – 56:33. Ketvirčio pabaigoje pirmuosius savo taškus pelnė Arnas Beručka iš toli pataikė A.Zakharovas, o prieš paskutines dešimt minučių „Juventus“ pirmavo rezultatu 63:35.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes Arminas Kleišys ir A.Beručka pataikė dvitaškius, o „Juventus“ atotrūkis viršijo trisdešimties taškų ribą – 69:38. Per likusį laiką Ž.Urbonas jau tausojo savo lyderius, leido pasireikšti jaunimui, tad skirtumas šiek tiek sumažėjo. Visgi „Juventus“ įtikinamai laimėjo rungtynes rezultatu 81:59.

„Juventus“ klubui 17 taškų pelnė Gytis Radzevičius, 12 – Dovis Bičkauskis, 11 – Aleksandras Zakharovas, 9 – Vaidas Čpukaitis, po 8 – Connoras Burchfieldas ir Arnas Beručka, po 7 – Arvydas Šikšnius ir Karolis Guščikas, 2 – Arminas Kleišys.