2012 08 31

Kontrolinių rungtynių ciklą Utenos „Juventus“ krepšininkai pradėjo pergale svečiuose

Naujojo vyriausiojo trenerio Ryčio Vaišvilos vadovaujami Utenos „Juventus“ krepšininkai pergale pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą. Penktadienį uteniškiai svečiuose 83:80 (23:20, 19:16, 24:21, 17:23) įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.
„Juventus“ nutraukė bronzinę „Šiaulių“ seriją LKL čempionate
„Juventus“ gerbėjai / Mato Valiulio nuotr.

Pasak uteniškių klubo svetainės internete, Arvydo Čepulio tikslių tolimų metimų dėka svečiai nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį (14:12) ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo trijų taškų pranašumą – 23:20.

Antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes po Gintauto Matulio ir Dariaus Gvezdausko rezultatyvių atakų „Juventus“ persvara šoktelėjo iki devynių taškų (31:22), tačiau Panevėžio komanda atsakė atkarpa 10:0 ir aikštės šeimininkai susigrąžino minimalų pranašumą – 32:31. Visgi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė uteniškiai, kurie įpusėjus mačui buvo priekyje – 42:36.

Situacija išliko panaši ir antroje susitikimo pusėje. Po Dariaus Griškėno tolimo metimo „Lietkabelio“ komanda buvo susigrąžinusi iniciatyvą (47:45), tačiau Darricko Leonardo penki taškai iš eilės bei rezultatyvus G.Matulio žaidimas leido uteniškiams vėl šiek tiek atitrūkti – 66:57.

Ketvirtajame kėlinyje abiejų komandų treneriai leido parungtyniauti visiems savo komandos žaidėjams, o likus žaisti pusantros minutės rezultatas tapo lygus – 77:77. Visgi iš toli pataikė A.Čepulis ir D.Gvezdauskas ir „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 83:80.

Nugalėtojams 21 tašką surinko Arvydas Čepulis (tritaškiai 6/9), 16 – Darius Gvezdauskas (tritaškiai 2/4), 13 – Gintautas Matulis, 11 – Aidas Viskontas, po 7 – Darrickas Leonardas ir Nerijus Varnelis, 6 – Paulius Morkeliūnas, 2 – Karolis Petrukonis.

Panevėžio komandai 15 taškų pelnė Mindaugas Kupšas, po 12 – Darius Griškėnas ir Karolis Babkauskas, 11 – Kasparas Ciprussas, 10 – Ernestas Ežerskis.