2021 11 21

Kovoje dėl ketvirtosios pozicijos – įtikinama „Lietkabelio“ pergalė

Panevėžio „Lietkabelis“ pirmąjį kėlinį laimėjo net 30:13 ir taip padėjo pamatus lengvai pergalei Saulės mieste – Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose „Šiaulius“ sutriuškino 97:74 (30:13, 18:15, 19:23, 30:23).
Gediminas Orelikas
Gediminas Orelikas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Panevėžio ekipą į priekį vedė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis Gediminas Orelikas, kurio sąskaitoje – 18 taškų, surinkti pataikius 6 tritaškius iš 9. Sezono rungtynes sužaidęs Vytenis Lipkevičius pelnė 16 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų įmetęs ir 6 kamuolius atkovojęs Giedrius Staniulis.

Svečiai iš Panevėžio mačą pradėjo spurtu 8:0, o kėlinio viduryje jau turėjo dviženklį pranašumą 19:8. Nesustabdomai puolime žaidę panevėžiečiai kėlinio pabaigoje pridėjo dar vieną spurtą 9:2 bei atitrūko 30:13.

Antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ apsukų nesumažino ir įpusėjus susitikimui varžovus triuškino 48:28. Po pertraukos Antano Sireikos kariauna kiek sumažino atsilikimą, tačiau Panevėžio klubas ketvirtajame kėlinyje vėl įjungė aukštesnę pavarą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Septintą kartą šiame "Betsafe-LKL" sezone triumfavę panevėžiečiai turnyrinėje lentelėje aplenkė šiandieninius varžovus ir pakilo į ketvirtą poziciją. Tiesa, Saulės miesto atstovai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau ir pagal pergales savo oponentus gali prisivyti.

„Šiauliai-7bet“: Giedrius Staniulis 18 (6 atk. kam., 20 naud. bal.), Nemanja Bezbradica 15, Jonathanas Elmore'as (8 rez. perd.) ir Eimantas Stankevičius po 9.

Panevėžio „Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 18 (6/9 trit.), Vytenis Lipkevičius 16 (8 atk. kam.,24 naud. bal.), Karolis Giedraitis 14, Kristupas Žemaitis (7 rez. perd.) ir Džordže Gagičius (5 atk. kam., 5 rez. perd., 17 naud. bal.) po 12.

Standings provided by SofaScore LiveScore

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius