2018 03 19

LaMelo nuo suolo stebėjo LKL dramą – kovingas „Vytautas“ krito Alytuje

LKL rungtynėse Alytuje „Dzūkija“ po atkaklios kovos 82:79 (19:18, 23:11, 24:21, 16:29) palaužė Prienų-Birštono „Vytautą“. Šeimininkai buvo sukaupę 20 taškų pranašumą, bet ketvirtajame kėlinyje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sugrąžino intrigą. Trečias rungtynes iš eilės praleido nugaros skausmus jaučiantis LaMelo Ballas.
LiAngelo Ballas
LiAngelo Ballas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Alytaus klubas įsisiautėjo antrajame kėlinyje, per kurį „Vytautui“ leido pelnyti tik 11 taškų ir po pirmosios rungtynių pusės susikrovė solidų pranašumą – 42:29.

Antroje rungtynių pusėje dzūkų pranašumas buvo išaugęs iki 20 taškų, tačiau ketvirtajame „Vytautas“ sumažino skirtumą iki 2 taškų (72:74). Gediminas Žalalis, likus žaisti mažiau nei dvi minutes, pataikė svarbų tritaškį, tačiau „Vytautas“ nepasidavė.

Likus žaisti 13,3 sek. rezultatas buvo 79:76 ir teisėjai po peržiūrų atidavė kamuolį „Dzūkijai“, nes nusprendė, kad Gediminas Maceina paskutinis lietė kamuolį.

Prienų klubas tragiškai atakavo iš toli – pataikė vos 6 metimus iš 24.

LiAngelo Ballas per 26 minutes pelnė 14 taškų (4/9 dvitašk., 2/4 tritašk.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Už Ballą rezultatyvesnis Prienų komandoje buvo tik Eigirdas Žukauskas, pelnęs 21 tašką.

Rungtynėms buvo registruotas ir 16-metis LaMelo Ballas, kurį pastaruoju metu stabdė nugaros trauma. Buvo skelbiama, kad amerikietis šioms rungtynėms jau bus pasirengęs. Tačiau Virginijus Šeškus dar paliko jauniausią komandos narį ant suolo.

Prieš šias rungtynes Ballų šeimyna buvo išvykusi pasišildyti į Barseloną.

21 pralaimėjimą patyręs Prienų klubas yra LKL autsaideris.

Devintą pergalę iškovojusi „Dzūkija“ susilygino su septintoje vietoje esančiu Utenos „Juventus“.

Kovo 27 dieną Prienų klubas sužais draugiškas rungtynes su Guangdongo „Southern Tigers“ jaunimo ekipa iš Kinijos.

„Dzūkija“: G.Žalalis 16, P.Petty ir N.Stylianou po 15, A.Wigginsas 12.

„Vytautas“: E.Žukauskas 21, L.Ballas 14, T.Dimša ir J.Sinica po 10.