2019 04 18

„Lietkabelis“ išsivežė nesunkią pergalę iš Šiaulių

Gerą sportinę formą įgavęs Panevėžio „Lietkabelis“ (20-11) į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtąją pergalę iš eilės ir pakartojo šio sezono savo rezultatyvumo rekordą.
Ikenna Iroegbu
Ikenna Iroegbu / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

„Šiaulių“ ekipą (5-27) 101:81 (28:23, 28:30, 31:16, 12:14) užtikrintai įveikę panevėžiečiai iškovojo jau antrą triuškinamą pergalę šią savaitę. Prieš keturias dienas „Lietkabelis“ 101:60 nušlavė Kėdainių „Nevėžį“ ir iškovojo didžiausią sezono pergalę.

Po šio pralaimėjimo „Šiaulių“ ekipai liko jau tik teoriniai šansai prasibrauti į atkrintamąsias varžybas. „Šiauliams“ liko jau tik penkios rungtynės reguliariajame sezone, o nuo aštuntoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“ (10-20) jie atsilieka keturiomis pergalėmis.

Puikų puolimą nuo pirmųjų minučių demonstravęs „Lietkabelis“ jau po pirmojo ketvirčio pirmavo 28:23. Antrajame kėlinyje panevėžiečiai surengė spurtą 13:4 ir po jo įgijo 16 taškų persvarą – 45:29.

Vis dėlto geriau ketvirtį užbaigę aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką sumažino savo deficitą iki vienženklio.

Trečiąjį kėlinį „Lietkabelis“ laimėjo beveik dvigubai (31:16) ir prieš lemiamą ketvirtį išsprendė beveik visus klausimus bei pirmavo 89:67.

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo jau tik formalumas, kurio metu „Šiauliams“ savo deficito ženkliai sumažinti nepavyko.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 22 (5 rez. perd.), Ike‘as Iroegbu 20 (6 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 15 (6 atk. kam.), Jamaras Wilsonas 13 (6 rez. perd.), Donatas Tarolis 10 (10 atk. kam.).

„Šiauliai“: Karolis Lukošiūnas 12, Sethas Allenas (8 rez. perd.), Ignas Vaitkus (5 atk. kam.) ir Evaldas Šaulys (5 atk. kam.) po 11.