2011 10 26

„Lietuvos rytas“ be didesnio vargo nugalėjo „Baltus“

Ketvirtą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo šalies vicečempionas Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas (4/0), kuris namuose 83:66 (23:15, 23:25, 21:14, 16:12) pranoko Kauno „Baltų“ (1/3) ekipos krepšininkus.
„Lietuvos ryto“ žaidėjai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Vilniečiai geriau pradėjo mačą ir įpusėjus kėliniui jau pirmavo 13:2. Bet jau antrojo kėlinio pradžioje atkarpą geriau sužaidę kauniečiai išsiveržė į priekį – 30:25. Tačiau „Baltai“ pirmavo neilgai, mat jau netrukus „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 14:0, kėlinį taip pat užbaigė sėkmingiau ir įpusėjus mačui pirmavo 46:40.

Po pertraukos „Lietuvos rytas“ nuolat buvo priekyje, o pasibaigus trečiajam kėliniui persvarą pavyko ir padidinti – 67:54. Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai sėkmingai išlaikė pergalingą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 83:66.

„Lietuvos rytas“: Tyrese'as Rice'as ir Renaldas Seibutis po 15, Lawrence'as Robertsas 12 (6 atk. kam.), Mindaugas Katelynas 11 (7 atk. kam.), Artūras Jomantas 8.

„Baltai“: Mario Delašas 18, Edgaras Ulanovas ir Žygimantas Janavičius po 11.