2009 10 18

„Lietuvos rytas“ nepasigailėjo „Aisčių“ (nuotraukos)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai ir toliau triuškina varžovus. Sekmadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse sostinės klubas namuose 114:67 sumindė Kauno „Aisčių“ komandą.
M.Bjelica buvo rezultatyviausias vilniečių gretose
M.Bjelica buvo rezultatyviausias vilniečių gretose. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Pergalę kiek apkartino Donato Zavacko trauma, kai antro kėlinio pabaigoje puolėjas nikstelėjo čiurną ir iš skausmo perkreiptu veidu paliko aikštelę.

Aikštės šeimininkams prireikė kiek daugiau negu dviejų minučių, jog įgytų dviženklį pranašumą – 12:2. „Aisčiai“ vien per pirmą kėlinį suklydo net 9 kartus.

Po ilgosios pertraukos svečiai spurtavo 8:0 ir atsilikimą buvo sumažinę iki 21 taško (59:38), tačiau tuomet „Lietuvos rytas“ pelnė 5 taškus ir atkūrė pranašumą – 64:38.

Šiose rungtynėse „Lietuvos ryto“ klubas pagerino savo komandos šio sezono rezultatyvumo rekordą LKL. Prieš tai vilniečiai buvo įmetę 105 taškus į Marijampolės „Sūduvos“ krepšį. Tačiau ir praleido daugiausia taškų.

Abi komandos jau yra sužaidusios po trejas rungtynes LKL. Vilniečiai iškovojo tris pergales, kauniečiai tris kartus pralaimėjo.

Rezultatyviausi žaidėjai

„Lietuvos rytas“: Milko Bjelica (8 atk. kam.) 23, Martynas Gecevičius 22, Artūras Jomantas 18, Dejanas Borovnjakas 13, Aronas Baynesas 12, Bojanas Popovičius 11.

„Aisčiai“: Giedrius Kurtinaitis 14, Osvaldas Matulionis 11, Vytenis Lipkevičius 10.