Publikuota: 2017 sausio 7d. 18:59

„Lietuvos rytas“ vėl vargo, bet išsivežė pergalę iš Kėdainių

Tomas Pačėsas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Tomas Pačėsas

Vilniaus „Lietuvos rytas“ „Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate iškovojo savo 13-ąją pergalę. Sostinės ekipa išvykoje 81:68 (17:16, 24:21, 22:15, 18:16) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo Kėdainių ekipa, kuri sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes pirmavo (9:3). Įpusėjus ketvirčiui, aikštelės šeimininkai vis dar buvo priekyje (11:7), tačiau po Roko Giedraičio ir Davido Logano taškų vilniečiai perėmė iniciatyvą (12:11). Po pirmų 10 žaidimo minučių „Lietuvos rytas“ turėjo minimalų pranašumą – 17:16.

Antrame kėlinyje „Lietuvos rytas“ nuolat buvo pirmaujančios komandos vaidmenyje, tačiau jų didžiausias pranašumas siekė tik 5 taškus, o po dviejų kėlinių vilniečiai turėjo tik 4 taškų persvarą – 41:37.

Iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes A.Fisheris pataikė tritaškį, o „Lietuvos rytas“ pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklę persvarą (59:48), kurią išlaikė ir po 30 žaidimo minučių – 63:52.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus 4 minutes vilniečiai įgijo rekordinį 17 taškų pranašumą (73:56) bei praktiškai atsakė į klausimą, kas taps šių rungtynių nugalėtoju.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjui, Deividui Gailiui, šios rungtynės nesusiklostė sėkmingai. Krepšininkas ant parketo praleido 14 minučių, tačiau taškų pelnyti nesugebėjo (0/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių).

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai šiame susitikime, kaip jau įprasta, teko verstis be traumą besigydančio pagrindinio vidurio puolėjo Artūro Gudaičio bei sunegalavusio Clevino Hannah. Aikštelėje trenerio sprendimu nepasirodė ir Joshas Akognonas.

„Nevėžio“ pralaimėjimas reiškia, kad norint po dviejų ratų lentelėje užimti 8 poziciją bei patekti į „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės” turnyrą, kėdainiečiams šį vakarą būtina Alytaus „Dzūkijos“ nesėkmė rungtynėse su „Šiauliais“.

Jeigu šiauliečiai įveiks „Dzūkiją“, tuomet į KMT turnyrą keliaus būtent alytiškiai, o „Nevėžis“ nukris į 9-ąją poziciją ir liks už borto.

„Nevėžis“: Ignas Vaitkus ir Jermaine’as Love’as po 13, Paulius Petrilevičius 11, Toni Prostranas 10, Simonas Kymantas 7.

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 15, Adamas Lapeta 14, Rokas Giedraitis, Anthony Fisheris ir Julius Jucikas po 13, Drew Gordonas 6.

Aktualu

Ukrainoje sistemiškai užpuldinėjami aktyvistai: įtariama pati teisėsauga

Popiežiaus vizitas Lietuvoje

Sportas

Pabėgėlių gudrybės – savo tikslo siekė bandydami apgauti lietuvius sporto organizatorius

Dizainerio Roberto Kalinkino žmona Agnė pagimdė antrą vaiką

Sportas

C.Ronaldo sugrįžimas į Čempionų lygą – su raudona kortele ir ašaromis

Gazas

Lietuviams parodė 2,5 t sveriantį sportinių automobilių „žudiką“, išvystantį 700 AG – „Jeep Grand Cherokee Trackhawk“

Aktualu

Vytauto Didžiojo gimtinės apylinkėse – reikšmingi archeologiniai radiniai

Aktualu

Kaip Rusija naują Donecko separatistų vadą rinko: susodinę banditus į autobusą ir išvežę į Rostovą prie Dono

Verslas

Konkursas „Už darnią plėtrą“: etalonu tapęs verslo kvartalas, iškilęs vietoje duonos fabriko