2015 12 30

„Lietuvos ryto“ pergalę Kėdainiuose apkartino Deivido Gailiaus trauma

Nicolas Laprovittola Kėdainiuose žaidė vos dvi minutes ir jau mintimis buvo naujoje komandoje, o Vilniaus „Lietuvos rytas“ užtikrintai nugalėjo „Nevėžį“ 83:72. Vilniečių pergalę apkartino Deivido Gailiaus trauma.
Deividas Gailius
Deividas Gailius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Lietuvos rytas“ pirmavo visų rungtynių metu. Trečiajame kėlinyje traumą patyrė ir ant suolo sėdo Deividas Gailius. 10 taškų pelnęs krepšininkas aikštėje daugiau nepasirodė.

Vos dvi minutes sužaidė ir taškų nepelnė komandą paliekantis Nicolas Laprovittola.

„Lietuvos ryte“ dominavo Antanas Kavaliauskas ir Gediminas Orelikas, pelnę atitinkamai 19 ir 15 taškų.

Argentinos žiniasklaida skelbia, kad Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas atsisveikins su vieninteliu legionieriumi Nicolas Laprovittola. Pranešama, kad įžaidėjui LKL čempionato rungtynės su „Šiauliais“ sekmadienį bus paskutinės „Lietuvos ryto“ gretose.

N.Laprovittola kelsis į Madrido „Estudiantes“ klubą, kuris Ispanijos čempionate užima priešpaskutinę 17-ąją vietą.

Penkioliktą pergalę iškovojęs Vilniaus klubas LKL atsilieka tik nuo Kauno „Žalgirio“.

Vienuoliktą pralaimėjimą patyręs Kėdainių klubas nukrito į devintąją vietą.

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 19, Gediminas Orelikas 15, Artūras Gudaitis 12 (8 atk. kam.), Deividas Gailius 10.

„Nevėžis“: Darius Gvezdauskas 16, Mindaugas Kupšas (9 atk. kam.) ir Grantas Johnsonas po 12, Vaidotas Volkus 11, Andrius Aleksandrovas 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius