2015 03 31

„Lietuvos ryto“ puolimo mašina nesustojo ir Panevėžyje

LKL čempionate toliau nesustabdomai rungtyniauja „Lietuvos ryto“ (294) ekipa. Vilniečiai išvykoje 101:79 (25,21, 32:16, 24:22, 20:20) įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/23) krepšininkus.
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių į priekį išsiveržė „Lietuvos rytas“ (2:7), tačiau „Lietkabelis“ visas varžovų pastangas panaikino išlygindami rezultatą (15:15). Aikštės šeimininkai trumpam buvo išsiveržę į priekį, tačiau po Martyno Gecevičiaus dvitaškio tarp komandų dar kartą įsigalėjo lygybė (19:19). Kėlinį dviem tritaškiais užbaigęs „Lietuvos rytas“ pirmavo 25:21.

Rezultatyvia atkarpa 15:1 antrąjį kėlinį pradėjęs „Lietuvos rytas“ įgavo dviženklį pranašumą (22:40). Po šio spurto komandų žaidimas išsilygino ir ekipos pradėjo keistis taškais (33:50). Billy Barono ir Traviso Leslie tandemas leido „Lietuvos rytui“ įgyti 20 taškų pranašumą (34:54). Toks skirtumas tarp komandų išliko iki kėlinio pabaigos.

Puikus trečiasis ketvirtis intrigą rungtynėse panaikino, o antroji mačo dalis klostėsi gana apylygiai. Vis dėlto, „Lietuvos ryto“ susikrauta persvara leido jiems jaustis ramiai ir iškovoti pergalę.

„Lietuvos rytas“: M.Gecevičius (4/7 trit.) 14, A.Juškevičius (3/4 trit., 6 rez. perd.) ir A.Kavaliauskas (6/8 dvit.) po 13 , G.Orelikas 12 ir K.Lavrinovičius po 12, B.Baronas 10.

„Lietkabelis“: A.Labuckas (6/7 dvit., 8/11 baud., 7 atk. kam., 7 išprov. praž.) 20, E.Žabas (8/12 dvit., 0/6 trit.) 19, D.Griškėnas (7 atk. kam.) 13 tšk., J.Žūža 10.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):