2011 01 28

LKL: 22 taškų deficitą per 7 minutes panaikinęs „Neptūnas“ iškovojo stebuklingą pergalę

Atsipalaidavimas gali labai brangiai kainuoti. Šią pamoką ilgam turėtų išmokti Kėdainių „Nevėžio“ klubas (5 ir 8). 22 taškų persvarą ketvirtojo kėlinio pradžioje sukaupę Gintaro Krapiko auklėtiniai neįstengė išlaikyti skirtumo ir turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ (5 ir 8) pranašumą – 69:76 (21:10, 12:12, 28:18, 8:36).
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai namuose įveikė „Juventus“
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai namuose įveikė „Juventus“ / Alfredo Pliadžio nuotr.

Likus žaisti mažiau nei 8 minutes „Nevėžis“ užtikrintai pirmavo 66:44 ir Kėdainių ekipos gerbėjai ramiai laukė susitikimo pabaigos. Visgi čia pat jie tapo bene stebuklo liudininkais. Įspūdingą kovingumą pademonstravę „Neptūno“ krepšininkai 40–ąją minutę išlygino rezultatą (69:69) ir pasiuntė šeimininkus į nokdauną. Po jo atsigauti „Nevėžis“ nepajėgė – uostamiesčio komanda šventė pergalę rezultatu 76:69. 7 min. ir 45 sek. atkarpą „Neptūnas“ laimėjo net 32:3.

„Neptūnas“: Luke'as Bonneris 25 (12 atk. kam.), Mindaugas Stašys 17 (11 atk. kam.), Martynas Mažeika 14, Mantas Ruikis 7.

„Nevėžis“: Ernestas Kalve 14, Rolandas Alijevas 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Blažas Cresnaras ir Laimonas Lukoševičius po 10.