2014 04 01

LKL autsaiderių dvikovoje nugalėjo „Lietkabelis“

Vienuoliktą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie savo aikštėje 86:61 įveikė Kauno rajono „LSU-Atletą“ bei pakilo į devintą vietą turnyro lentelėje.
Panevėžio „Lietkabelis“
Panevėžio „Lietkabelis“ / kk "Lietkabelis"

Taikliu tritaškiu rungtynes pradėję Edo Nickaus auklėtiniai per pirmąsias šešias susitikimo minutes susikrovė šešių taškų pranašumą, o Žygimantas Skučas per tą laiką pelnė net dešimt taškų.

Tačiau ties ta šeštąja pirmojo ketvirčio minute sustojo tiek Ž.Skučas, tiek visas „LSU-Atletas“. Suaktyvinę gynybą panevėžiečiai užbaigė kėlinį laimėta atkarpa 11:2. To užteko, kad aikštės šeimininkai išsiveržtų į priekį.

Antrasis kėlinys E.Nickui priminė košmarą – jo auklėtiniai per septynias minutes pelnė vos du taškus, o tuo pasinaudoję „Lietkabelio“ krepšininkai jau pirmavo keturiolikos taškų skirtumu.

Nors kauniečiai tuo metu pasižymėjo keturiais taškais, tačiau tada savo sąskaitą atidarė Gediminas Žalalis. Jo iš eilės pelnyti 8 taškai bei Gorano Vrbanco ir Manto Kazono tritaškiai aikštės šeimininkų pranašumą padarė triuškinančiu. Pasibaigus dviem kėliniams komandas skyrė 21 taškas.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas nepasikeitė – „Lietkabelis“ ir toliau buvo pranašesnis tiek puolant, tiek ginant savo krepšį.

Po trijų kėlinių ekipas skyrė 29 taškų skirtumas, o pasibaigus rungtynėms – 25.

Nugalėtojų rezultatyviausi žaidėjai: G.Žalalis 17 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Ivanas Nelyubovas 16, G.Vrbancas 13, Ryanas Olanderis 10 (8 atkovoti kamuoliai).

„LSU-Atleto“ ekipai daugiausiai taškų pelnė: Paulius Petrilevičius 19 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Ž.Skučas 10 (8 atkovoti kamuoliai), Aurimas Birgelis 9.