2015 03 22

LKL čempionate „Lietuvos rytas“ namie įveikė „Pieno žvaigždes“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (26/4) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse namuose 84:76 (23:26, 19:5, 23:19, 19:26) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (18/12) krepšininkus.
Mike'as Moseris
Mike'as Moseris / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aukštaūgių vedina „Pieno žvaigždžių“ ekipa (2:6). Po minutės pertraukėlės ir Martyno Gecevičiaus tritaškio bei taiklių Antano Kavaliausko baudų metimų aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą (12:10). Laimonas Kisielius įmetė septynis taškus iš eilės ir vėl sugrąžino pranašumą svečiams (15:19). Po pirmų dešimties minučių Pasvalio ekipa pirmavo 26:23.

Mike’as Moseris antrą ketvirtį pradėjo dėjimu ir taikliu tritaškiu (28:26). Dar keturis taškus pridėjo Mindaugas Lukauskis ir Kšištofas Lavrinovičius (32:26). Vilniečiai tęsė savo spurtą ir Žygimantui Janavičiui pelnius du taškus įgijo dviženklį pranašumą (40:29), o po pirmos runtynių pusės pirmavo 42:31. Pasvaliečiai per ketvirtį įmetė vos 5 taškus.

Osvaldo Olisevičiaus dėjimas išbudino svečius, tačiau dviem tolimais metimais atsakė Ž.Janavičius (50:37). Svečiai sumažino deficitą iki 9-ių taškų (59:50). Ketvirtį dėjimu baigė M.Lukauskis ir sostinės ekipa pirmavo užtikrintai – 65:50.

Ketvirtajame kėlinyje ekipos keitėsi taškais, o „Lietuvos rytas“ persvaros neišlaikė. Svečiai mėgino kilti į lemiamą šturmą ir sumažino atsilikimą iki 5-ių taškų (81:76). Likus žaisti 30 sekundžių O.Olisevičius nepataikė iš toli, o vilniečiai išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę.

„Lietuvos rytas“: M.Moseris (4/7 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud., 7 atk. kam.) 18, Ž.Janavičius (4/5 dvit., 2/3 trit., 3/6 baud., 5 atk. kam.) 17, K.Lavrinovičius (2/3 trit., 6 atk. kam.,) 10, M.Lukauskis ir A.Kavaliauskas po 8, G.Orelikas 7, M.Gecevičius (2/6 trit., 5 rez. perd.) 6, A.Juškevičius 3, T.Leslie, B.Baronas ir A.Valeika po 2, S.Jasaitis 1.

„Pieno žvaigždės“: L.Kisielius (3/5 dvit., 1/5 trit., 6 išprov. praž., 7 klaid.) 13, E.Kairys (3/3 dvit., 6/7 baud.) ir M.Dixonas po 12, Ž.Skučas 9, T.Jogėla 7, A.Oriakhi (7 atk. kam., 6 klaid.) ir O.OLisevičius po 6, B.Brustas 4.