2015 01 10

LKL čempionate „Neptūnas“ sutriuškino „Nevėžį“

LKL čempionate įtikinamą pergalę iškovojo „Neptūno“ (18/2) krepšininkai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 106:78 (29:12, 24:27, 27:20, 26:19) nepaliko vilčių „Nevėžio“ (3/19) ekipai.
Justas Sinica
Justas Sinica / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynes taikliu dvitaškiu metimu pradėjo Justas Tamulis, tritaškiu atsakė Deividas Gailius, Martynas Mažeika du kartus lygino rezultatą – 10:10. Vaidotas Volkus pelnė du taškus, tačiau tai buvo paskutiniai „Nevėžio“ taškai kėlinyje. Pirmąjį ketvirtį spurtu 19:0 baigė „Neptūnas“ – 29:12.

Antrojo kėlinio pradžioje tritaškiais apsikeitė Marcusas Monroe ir Donatas Zavackas – 32:15. Penki iš eilės svečių taškai kiek sumažino deficitą. Raidas Nacius tritaškiu atstatė turėtą pranašumą – 41:24. M.Monroe dvitaškiu sumažino skirtumą iki dvylikos, tačiau kėlinį dviem taškais baigė V.Vasylius – 53:49.

Trečiąjį ketvirtį spurtu 8:0 pradėjo „Neptūnas“ – 61:39. „Nevėžio“ ekipos taškų badą dvitaškiu nutraukė V.Volkus, po to Lukas Brazdauskis pelnė 6 taškus be atsako – 64:47. Mustafa Shakuras baudos metimais atstatė rekordinę klaipėdiečių persvarą – 80:57.Dvitaškį pataikė M.Monroe, o lemiamą ketvirtį „Nevėžis“ pasitiko turėdamas 21 taško deficitą – 80:59.

Po „Neptūno“ spurto 6:0 ketvirtojo kėlinio pradžioje, skirtumas tapo triuškinantis – 93:67.. Šimtąjį tašką tolimu metimu pelnė Mindaugas Girdžiūnas (100:76). Rungtynių pabaigoje R.Nacius ir V.Vasylius pelnė po tris taškus ir 18 pergalę LKL čempionate šventė „Neptūnas“.

„Neptūnas“: Raidas Nacius (4/7 trit.) 14, Justas Sinica (4/6 trit.) ir Simas Galdikas po 12, Martynas Mažeika 10, Deividas Gailius, Keithas Bensonas (7 atk. kam.) ir Donatas Zavackas po 9.

„Nevėžis“: Lukas Brazdauskis (3/4 dvit., 2/3 trit., 9 atk. kam.) 19, Justas Tamulis 12, Thomas Davisas ir Vaidotas Volkus po 10, Marcusas Monroe 9.