2019 04 11

LKL drama Alytuje – „Lietkabelis“ išplėšė pergalę per pratęsimą

Ketvirtadienį LKL krepšinio lygoje Panevėžio „Lietkabelis“ Alytuje po pratęsimo 87:84 (21:19, 15:24, 16:17, 22:14, 13:10) nugalėjo „Dzūkiją“.
Mindaugas Kupšas
Mindaugas Kupšas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Atkakliose rungtynėse „Dzūkija“ po dviejų kėlinių išsiveržė į priekį 43:36. Trečiajame kėlinyje dzūkai turėjo rekordinę, 12 taškų, persvarą, kuri sumenko iki ketvirčio pabaigos 60:52.

Likus žaisti tris minutes, „Lietkabelis“ persvėrė rezultatą 67:65. Paskutinės minutės tapo tikra drama. Po S.Sinoveco tritaškio „Lietkabelis“ pirmavo 74:70, bet Dominykas Domarkas tolimu metimu sumažino skirtumą iki taško 73:74. D.Domarkas netrukus stojo mesti baudų ir pataikė tik vieną, išlygindamas rezultatą 74:74. Tai nulėmė pratęsimą.

Pratęsime Panevėžio klubas jau buvo atitolęs 83:77, bet „Dzūkija“ sugebėjo priartėti 83:85, tačiau „Lietkabelis“ svarbiu metu pataikė baudas ir šventė pergalę.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė rezultatyviausias Panevėžio ekipos žaidėjas Ikenna Iroegbu. Tačiau jis sugrįžo pratęsime ir pelnė svarbius taškus.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Ikenna Iroegbu

Panevėžio ekipa vertėsi tik su 8 žaidėjais. Komandai negalėjo padėti Simas Jasaitis ir Jamaras Wilsonas, o registruotas Mantas Rubštavičius nežaidė.

Alytaus klubas su 9 pergalėmis yra aštuntoje LKL pozicijoje ir gali iš jos taip ir nepakilti. Tai lemtų akistatą atkrintamosiose su Kauno „Žalgiriu“.

„Lietkabelis“ su 18 pergalių įsitvirtino ketvirtoje vietoje.

„Dzūkija“: K.Kanteris ir R.Petrilevičius po 16, D.Domarkas 14, M.Sušinskas 13, S.Babrauskas 10.

„Lietkabelis“: I.Iroegbu 20, S.Kulvietis 18, P.Valinskas 15, M.Kupšas.