2018 04 11

LKL: G.Leonavičiaus vedamas „Lietkabelis“ sutriuškino „Dzūkiją“

LKL rungtynėse Panevėžyje „Lietkabelis“ užtikrintai 95:64 (22:20, 18:14, 20:11, 35:19) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“.
Gintaras Leonavičius
Gintaras Leonavičius / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Viskas šiose rungtynėse išsisprendė trečiajame kėlinyje, kurį „Lietkabelis“ laimėjo 20:11. Ketvirtajame kėlinyje dzūkai nebegalėjo pasipriešinti.

Alytiškius galutinai sužlugdė Gintaro Leonavičiaus tritaškis su pražanga. Panevėžio ekipos veteranas buvo rezultatyviausias su 19 taškų.

Panevėžiečiai atsirevanšavo už skaudų pralaimėjimą prieš mėnesį Alytuje. Tuomet Alaro Varrako auklėtiniai varžovus iš Aukštaitijos sutriuškino rezultatu 98:73.

Likus 6 turams iki reguliaraus sezono pabaigos „Lietkabelis“ dėl savo pozicijos lygoje gali jaustis saugiausiai. Panašu, kad Panevėžio ekipa sezoną užbaigs ketvirtoje pozicijoje.

9 pergales turintis ir 8-oje vietoje žygiuojantis dzūkų klubas dėl vietos atkrintamosios nėra ramus – artimiausias persekiotojas „Nevėžis“ atsilieka vos viena pergale.

„Lietkabelis“: G.Leonavičius 19, D.Tarolis 14, L.Aukštikalnis ir Ž.Peineris po 12, D.Lavrinovičius 11, S.Jasaitis 10.

„Dzūkija“: N.Stylianou 12, P.Petrilevičius ir G.Žalalis po 11.