2017 03 18

LKL lygoje – „Neptūno“ pergalė 34 taškų skirtumu

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (16-11), išvykoje 100:66 (32:12, 21:17, 30:13, 17:24) sutriuškinęs „Šiaulius“ (3-24).
Martynas Mažeika
Martynas Mažeika / K.Bakūno nuotr.

Uostamiesčio krepšininkai spurtu 13:0 pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 22 taškų persvarą (32:9).

Malonia staigmena „Neptūno“ gretose pirmojoje rungtynių dalyje tapo Laurynas Beliauskas.

Jaunasis krepšininkas per devynias minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvitašk., 3/4 tritašk.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir perėmė 1 kamuolį.

Klaipėdiečiai pirmojoje rungtynių pusėje itin gerai pasinaudodavo aikštelės šeimininkų klaidomis – šiuo būdu uostamiesčio krepšininkai pelnė net 20 taškų.

Baigiantis trečiajam kėliniui „Neptūno“ pranašumas pasiekė 42 taškų ribą (82:40). „Šiauliai“ laimėjo ketvirtą kėlinį, sumažindami skirtumą iki 35 taškų.

„Neptūnas“ užtikrintai laimėjo ir rudenį vykusias tarpusavio rungtynes: spalį – 95:67, lapkritį – 110:62.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 12, Arvydas Čepulis 11, Tomas Lekūnas ir Martynas Echodas po 10.

„Neptūnas“: Laurynas Bieliauskas 18, Matas Jucikas 17, Martynas Mažeika 14, Mindaugas Girdžiūnas 11.