2018 10 14

LKL lygoje „Šiauliai“ lieka be pergalių – krito ir Panevėžyje

Panevėžio „Lietkabelio“ (4-1) ekipa įgavo pagreitį ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės. Panevėžiečiai namuose po atkaklios kovos 81:73 (22:14; 26:26; 20:16; 13:17) palaužė „Šiaulių“ klubą (0-5), kuris ir toliau išlieka be pergalių.
Dominikas Mavra
Dominikas Mavra / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

„Lietkabelis“ jau po pirmojo kėlinio turėjo solidų aštuonių taškų pranašumą (22:14).

Nors „Šiauliai“ varžovams pabėgti dar toliau neleido, prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tie patys 8 taškai (48:40).

Antroje rungtynių dalyje kiek sėkmingiau rungtyniavo aikštės šeimininkai, kurie jau prieš lemiamas 10 minučių turėjo dviženklį pranašumą – 68:56.

Nepaisant to, lemiamo ketvirčio metu „Šiaulių“ krepšininkai kilo į šturmą ir priartėjo iki dviejų taškų – 72:70.

Vis dėlto Pauliaus Valinsko tolimas metimas likus žaisti 80 sekundžių galutinai nužudė „Šiaulių“ krepšininkus (79:71).

Nors „Šiauliai“ dar ginklų nesudėjo, dar kartą sugrįžti į rungtynes svečiams nepavyko.