2017 05 04

LKL: M.Girdžiūno karjeros rungtynės „Neptūną“ nunešė į pusfinalį

Ketvirtadienį Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 87:69 (25:17, 20:20, 23:19, 19:13) nugalėjo Utenos „Juventus“ ir laimėjo LKL ketvirtfinalio seriją 3:0. Uteniškiai trečiajame kėlinyje bandė priešintis, bet Mindaugo Girdžiūno šou palaidojo jų viltis išsigelbėti. „Neptūno“ lyderis sužaidė karjeros rungtynes LKL, o klaipėdiečiai tapo pirmaisiais pusfinalio dalyviais.
Mindaugas Girdžiūnas
Mindaugas Girdžiūnas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Klaipėdos klubas po pirmojo kėlinio pirmavo 25:17. Antrajame kėlinyje klaipėdiečiams pavyko išlaikyti aštuonių taškų pranašumą. Įsibėgėjęs Mindaugas Girdžiūnas prieš didžiąją pertrauką jau buvo pelnęs 15 taškų.

Trečiajame kėlinyje uteniškiai spurtavo ir sumažino skirtumą iki taško – 54:55. Tačiau M.Girdžiūno ir C.Loftono tritaškiai patraukė „Neptūną“ pačiu svarbiausiu metu. „Neptūnas“ pelnė 13 taškų iš eilės ir demoralizavo „Juventus“. Prieš lemiamą kėlinį jie atsiliko 56:68.

Ketvirtasis kėlinys tik tapo nemaloniu formalumu Utenos „Juventus“ ekipai. Įpusėjus kėliniui aikštėje pasirodė ir jaunasis Aidas Einikis.

Karjeros rungtynes LKL sužaidęs „Neptūno“ lyderis M.Girdžiūnas pelnė 25 taškus.

Utenos klube su 16 taškų rezultatyviausias buvo Vaidas Čepukaitis.

„Neptūnas“ pataikė 10 tritaškių, „Juventus“ perpus mažiau – penkis.

Utenos klubui vis dar negalėjo padėti kapitonas Gytis Sirutavičius.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai seriją pradėjo pergale namuose 93:75, o po to užtikrintai 78:57 dominavo ir Utenoje.

Pusfinalyje Klaipėdos „Neptūnas“ susitiks su Kauno „Žalgirio“ ir Alytaus „Dzūkijos“ poros nugalėtoju. Po dvejų rungtynių 2:0 pirmauja žalgiriečiai.

„Neptūnas“: M.Girdžiūnas 25, J.Grantas 14, D.Ewingas 13.

„Juventus“: V.Čepukaitis 16, J.Diggsas 14, V.Šulskis 10.