2014 11 27

LKL: „Mažeikiams“ nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos

LKL čempionate ir toliau be pergalių lieka „Mažeikių“ (0-14) ekipa. Aloyzo Rudžio auklėtiniai namuose 60:67 (23:6, 15:25, 9:20, 13:16) pralaimėjo „Prienų“ (5-10) krepšininkams.
Raimondas Petrauskas
Raimondas Petrauskas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Mažeikių krepšininkai mačą pradėjo aktyviai ir iniciatyvos ėmėsi nuo pirmųjų minučių – rungtynes pradėjo spurtu 8:2. Kėliniui įpusėjus „Mažeikiai“ ir toliau nemažino apsukų (14:2). „Prienų“ gretose taškus ir toliau pelnė tik Giedrius Staniulis (14:4). Vytautas Pikalavičius pelnė 5 taškus iš eilės (19:4), o aikštelės šeimininkai po pirmojo ketvirčio pirmavo – 23:6.

Mažeikių“ dominavimas tęsėsi ir antrajame kėlinyje (29:6). Vidmantas Sragauskis tapo antruoju prieniškiu, kuris pelnė taškus (29:9). „Prienai“ pagaliau pajuto žaidimą ir laimėjo atkarpa 10:0 (29:16). Ovidijus Varanauskas ir Arnas Labuckas sumažino „Prienų“ deficitą iki vienženklio (31:24). Rezultatas įpusėjus rungtynėms – 38:31.

Po ilgosios pertraukos iniciatyva išliko „Prienų“ ekipos rankose. Pasižymėjo A.Labuckas, O.Varanauskas bei P.Ivanauskas (41:37). V.Sragauskis ir OVaranauskas pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė prieniškius į priekį (41:42). Prasidėjo kova taškas į tašką (45:47). „Prienai“ iki kėlinio pabaigos spėjo susikrauti šiokį tokį pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 47:51.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai spurtavo 6:0 (49:57). Lemiamam kėliniui įpusėjus „Prienai“ atitrūko jau dviženkliu skirtumu (51:61). Per likusį rungtynių laiką taip ir neatsigavę „Mažeikiai“ pralaimėjo rezultatu – 60:67.

„Mažeikiai“: Eigirdas Žukauskas 14 tšk., Vytautas Pikalavičius 11 tšk. (5 at.kam.), Raimundas Petrauskas 10 tšk., Arvydas Gydra 7 tšk.

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 21 tšk. (6 rez. perd.), Giedrius Staniulis 16 tšk. (9 at. kam.), Dominykas Milka 9 tšk., Arnas Labuckas 7 tšk. (11 at. kam.), Paulius Ivanauskas 7 tšk.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?