Publikuota: 2014 lapkričio 27d. 20:53

LKL: „Mažeikiams“ nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos

Raimondas Petrauskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Raimondas Petrauskas

LKL čempionate ir toliau be pergalių lieka „Mažeikių“ (0-14) ekipa. Aloyzo Rudžio auklėtiniai namuose 60:67 (23:6, 15:25, 9:20, 13:16) pralaimėjo „Prienų“ (5-10) krepšininkams.

Mažeikių krepšininkai mačą pradėjo aktyviai ir iniciatyvos ėmėsi nuo pirmųjų minučių – rungtynes pradėjo spurtu 8:2. Kėliniui įpusėjus „Mažeikiai“ ir toliau nemažino apsukų (14:2). „Prienų“ gretose taškus ir toliau pelnė tik Giedrius Staniulis (14:4). Vytautas Pikalavičius pelnė 5 taškus iš eilės (19:4), o aikštelės šeimininkai po pirmojo ketvirčio pirmavo – 23:6.

Mažeikių“ dominavimas tęsėsi ir antrajame kėlinyje (29:6). Vidmantas Sragauskis tapo antruoju prieniškiu, kuris pelnė taškus (29:9). „Prienai“ pagaliau pajuto žaidimą ir laimėjo atkarpa 10:0 (29:16). Ovidijus Varanauskas ir Arnas Labuckas sumažino „Prienų“ deficitą iki vienženklio (31:24). Rezultatas įpusėjus rungtynėms – 38:31.

Po ilgosios pertraukos iniciatyva išliko „Prienų“ ekipos rankose. Pasižymėjo A.Labuckas, O.Varanauskas bei P.Ivanauskas (41:37). V.Sragauskis ir OVaranauskas pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė prieniškius į priekį (41:42). Prasidėjo kova taškas į tašką (45:47). „Prienai“ iki kėlinio pabaigos spėjo susikrauti šiokį tokį pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 47:51.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai spurtavo 6:0 (49:57). Lemiamam kėliniui įpusėjus „Prienai“ atitrūko jau dviženkliu skirtumu (51:61). Per likusį rungtynių laiką taip ir neatsigavę „Mažeikiai“ pralaimėjo rezultatu – 60:67.

„Mažeikiai“: Eigirdas Žukauskas 14 tšk., Vytautas Pikalavičius 11 tšk. (5 at.kam.), Raimundas Petrauskas 10 tšk., Arvydas Gydra 7 tšk.

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 21 tšk. (6 rez. perd.), Giedrius Staniulis 16 tšk. (9 at. kam.), Dominykas Milka 9 tšk., Arnas Labuckas 7 tšk. (11 at. kam.), Paulius Ivanauskas 7 tšk.

Verslas

Nematomos nuolaidos: restoranas jūsų sąskaitą nurėžia perpus, bet tą mato tik VMI

Aktualu

RVUL vadovo kėdės neteksiantis A.Pamerneckas laimėjo konkursą vadovauti ligoninės skyriui

Popiežiaus vizitas Gazas

Popiežius Pranciškus nustebino net policiją: kokią tiesą jis įrodė?

Aktualu

Vokiečių istorikas: pamirštama, kad žydų namus užėmė vietiniai

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius lankysis Agluonoje: kaip ir kodėl ten atsidūrė Trakų bazilikos Dievo Motinos paveikslas?

Gyvenimas

Maudotės duše su kontaktiniais lęšiais? Rizikuojate apakti

Popiežiaus Pranciškaus asmens sargybiniai Lietuvoje

Maistas

Verdame sriubą su kopūstais ir jų giminaičiais: 14 nuostabių receptų

Interviu 24sek

Martynas Gecevičius – apie motyvavusią antraštę ir intriguojančią ateitį Prienuose

Aktualu

Popiežius Pranciškus atvyko į Latviją

Šorenos ir A.Bružo skyrybų byloje parakas išsisklaidė: pakvipus taikai, teismas paskelbė verdiktą

Pasaulis kišenėje

Miestas Norvegijoje, kuriam reikia gigantiškų veidrodžių, kad pamatytų Saulę

24sek

Šaras pasirinko įžaidėją: Leo Westermannas grįžta į „Žalgirį“

Gyvenimas

Ant „Dolce & Gabbana“ podiumo – plius dydžio modeliai, M.Bellucci, E.Herzigova ir kitos žvaigždės

Aktualu

Katalikų bažnyčia Latvijoje: trumpa istorija

Gazas

„Euro NCAP“ saugumo testų rezultatai: „Audi A6“, „Volkswagen Touareg“, „Suzuki Jimmy“ ir „Ford Tourneo Connect“

Eurika Masytė sukėlė audrą feisbuke: kodėl popiežių oro uoste pasitiko būtent ši mergaitė?