2017 05 03

LKL: Panevėžio „Lietkabelis“ užtikrintai nugalėjo „Vytautą“

Trečiadienį Panevėžio „Lietkabelis“ Prienuose 84:71 (20:20, 25:12, 16:19, 23:20) nugalėjo „Vytautą“ ir LKL ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.
Darjušas Lavrinovičius
Darjušas Lavrinovičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pirmasis kėlinys baigėsi 20:20, tačiau antrajame kėlinyje pranašumą įrodė „Lietkabelis“, kuris prieš didžiąją pertrauką pirmavo 13-a taškų.

Antroje rungtynių pusėje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai bandė pagauti varžovus ir ketvirtajame kėlinyje sugrąžino intrigą, bet svečiai sėkmingai išsaugojo pergalę.

„Lietkabelį“ į pergalę vedė 19 taškų pelnęs Donatas Tarolis. Benas Madgenas pridėjo 13 taškų.

Prienų ekipai 18 taškų pelnė Tomas Delininkaitis.

Pirmasis susitikimas tapo netikėtai dramatiškas, kuriame pergalę 77:75 nulėmė Gintaro Leonavičiaus paskutinės sekundės metimas.

Trečiosios serijos rungtynės vyks šeštadienį Panevėžyje.

„Vytautas“: T.Delininkaitis 18, V.Lipkevičius 15, R.Miniotas 11, M.Linkevičius 10.

„Lietkabelis“: D.Tarolis 19, B.Madgenas 13, Ž.Skučas 10.