2011 03 22

LKL: Panevėžio „Techasas“ sutriuškino čempionato autsaiderius

Vienuoliktą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse pasiekė Panevėžio „Techaso“ krepšininkai. Jie savų žiūrovų akivaizdoje 86:66 (30:14, 17:22, 23:10, 16:20) sutriuškino čempionato autsaiderę Alytaus „Alytaus“ (2 ir 18) ekipą.
Gintaras Leonavičius ir „Techaso“ žaidėjai
Gintaras Leonavičius ir „Techaso“ žaidėjai / Alfredo Pliadžio nuotr.

Po dviejų kėlinių šeimininkų persvara siekė 11 taškų (47:36), tačiau po didžiosios pertraukos panevėžiečiai surengė spurtą ir atitrūko nuo varžovų. Įdomu, kad „Techaso“ krepšininkai šiame mače atkovojo 46 kamuolius, o alytiškiai tik 29.

Su 11 pergalių ir 9 pralaimėjimais Panevėžio „Techaso“ krepšininkai LKL pirmenybėse užima penktąją vietą.

Nugalėtojams daugiausiai 21 tašką pelnė Ernestas Ežerskis, Andrius Aleksandrovas pridėjo 17, Marius Valukonis – 12 (11 atk. kam.), Vaidotas Volkus – 10 taškų (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Paulius Kleiza įmetė 16 taškų, Saulius Dumbliauskas – 13 (8 atk. kam.), Marius Janišius – 10, Modestas Šilalė surinko 9 taškus.