2011 02 22

LKL: „Perlas“ pažemino savo sirgalių akivaizdoje žaidusius „Šiaulius“, „Juventus“ įveikė „Techasą“, o „Rūdupis“ – „Kauną“ (papildyta 20.10 val.)

Netikėtai lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse antradienį iškovojo Vilniaus „Perlo“ (6 pergalės ir 10 pralaimėjimų) krepšininkai, kurie išvykoje 86:63 (19:16, 22:9, 21:18, 24:20) sutriuškino Šiaulių „Šiaulių“ (9 ir 6) klubą.
LMKL „Žvaigždžių dienos“ akimirka
Antano Sireikos treniruojami „Šiauliai“ gavo dar vieną antausį. / A.Pliadžio nuotr.

Intriga mače laikėsi tik pirmajame ketvirtyje, po kurio vilniečiai buvo tik nežymiai priekyje – 19:16. Antrajame kėlinuke Roberto Štelmaherio auklėtiniai laimėjo atkarpą 16:2 bei prieš didžiąją pertrauką susikrovė solidų pranašumą – 41:25. Antroje susitikimo dalyje šiauliečiams atkurti intrigos nepavyko.

„Perlui“ Vilmantas Dilys pelnė net 32 taškus (10/14 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Laurynas Samėnas – 16, Dovydas Redikas ir Aidas Viskontas (6 rez. perd.) pridėjo po 8 taškus.

Pralaimėjusiems Rashaunas Broadusas įmetė 18 taškų (7 rez. perd.), Žygimantas Janavičius ir Davidas Weaveris surinko po 10 taškų.

Papildyta 19.48 val.„Juventus“ pranoko „Techasą“

Labai svarbią pergalę LKL čempionate antradienį iškovojo ir į ketvirtąją turnyro lentelės poziciją pakilo Utenos „Juventus“ (10 ir 6) ekipa, kuri išvykoje 72:64 (16:16, 17:16, 19:19, 20:13) palaužė Panevėžio „Techaso“ (9 ir 8) komandą, pranešė oficiali „Juventus“ svetainė internete.

Uteniškiai „Techaso“ komandą šį sezoną įveikė ketvirtą kartą iš eilės.

Nugalėtojų gretose dar vienas puikias rungtynes sužaidė Aurimas Kieža, kuris pelnė 17 (dvitaškiai 6/13, tritaškiai 1/1, baudos 2/3) taškų, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

10 taškų prie pergalės pridėjo Gediminas Maceina, 9 – Arūnas Vasiliauskas, 8 – Aurimas Adomaitis, po 7 – Marius Prekevičius ir Marius Pociukonis (6 atk. kam.), 5 – Žydrūnas Urbonas, 4 – Vaidas Čepukaitis, 3 – Jonas Elvikis, 2 – Gintautas Matulis.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Gintaras Leonavičius (13 tšk.), Ernestas Ežerskis (12 tšk.) ir Marius Valukonis (10 tšk.).

Papildyta 20.10 val. – „Rūdupis“ sutriuškino „Kauną“

Paskutinėse antradienį vykusiose LKL rungtynėse Prienų „Rūdupis“ (12 ir 4) namuose rezultatu 93:58 sutriuškino „Kauno“ (6 ir 12) krepšininkus.

Puikų žaidimą šį sezoną demonstruojantys Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dominavo nuo pat pirmųjų mačo minučių (9:0). Šeimininkai toliau tiesiog be gailesčio triuškino varžovus ir jau antrojo kėlinio pradžioje pirmavo net 32:4.

Nors „Kauno“ žaidėjams pavyko sustabdyti milžinišku tempu didėjusį skirtumą tarp ekipų, nieko daugiau nuveikti šiose rungtynėse jiems nebepavyko.

„Rūdupis“: G.Orelikas 21, V.Lipkevičius ir J.Sinica – po 13, P.Butkevičius 11, G.Jankauskas (9 atk. kam.) 10 taškų.

„Kaunas“: V.Jasikevičius 13, Š.Vasiliauskas (7 rez. perd.) ir A.Drungilas – po 9, P.Čukinas 8 taškai.