2015 01 11

LKL: „Pieno žvaigždės“ sutriuškino „Mažeikius“

LKL čempionate triuškinančią pergalę iškovojo „Pieno žvaigždžių“ (11-10) krepšininkai. Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 107:67 (28:15, 35:14, 21:19,) nugalėjo „Mažeikių“ (0-23) komandą.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po Aido Viskonto tritaškio bei Evaldo Kairio taiklių baudos metimų pirmavo (5:0). Netrukus sėkmingą pasvaliečių atkarpą pataikydamas dar vieną tolimą metimą pratęsė Osvaldas Olisevičius, kuris leido „Pieno žvaigždėms“ pirmųjų dviejų minučių atkarpą laimėti 8:0. Galiausiai „Mažeikių“ ekipai pirmuosius taškus įmetė Arvydas Gydra, netrukus pasižymėjo ir Gediminas Maceina, o svečių iš Mažeikių deficitas sumažėjo perpus (4:8). Vėliau skirtumas tarp komandų kurį laiką buvo 3-5 taškai, tačiau ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę aikštelės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir po pirmųjų 10 žaidimo minučių buvo priekyje – 28:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Pieno žvaigždžių“ spurtu 7:0, kuris leido pasvaliečiams įgyti didžiausią persvarą šiose rungtynėse (35:15). Nors Darius Tarvydas į tai sugebėjo atsakyti taikliu tritaškiu, tai situacijos nekeitė ir dar po minutės aikštelės šeimininkų pranašumas pasiekė 21 taško ribą (39:18). „Mažeikiams“ ir toliau niekaip nesisekė atrasti sėkmingo žaidimo, o visiškai dominuoti pradėję pasvaliečiai po dviejų kėlinių pirmavo daugiau nei įtikinamai – 63:29.

Trečiojo kėlinio pradžia taip pat nežadėjo nieko gero Mažeikių“ ekipai: Aidas Viskontas bei Laimonas Kisielius pataikė po tolimą metimą ir „Pieno žvaigždės“ toliau triuškino savo varžovus (71:33). Nors mažeikiškiai surengė kelias sėkmingas atakas iš eilės, situacija išliko tokia pati ir įpusėjus kėliniui aikštelės šeimininkai toliau įrodinėjo, jog yra geresnė komanda (73:37). Per likusias kėlinio minutes „Mažeikiai“ sumažinti savo deficito nesugebėjo ir po trijų kėlinių „Pieno žvaigždės“ jau galėjo pradėti galvoti apie kitas rungtynes – 84:48.

Pataikyti tritaškį kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždžių“ komandai jau tapo tradicija ir šį kartą tai padaręs Michaelis Dixonas padidino savo ekipos pranašumą (87:48). „Mažeikiai“ į tai atsakė keliomis sėkmingomis atakomis, bet likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos, komandas skyrė net 38 taškai (91:53), o aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė lengvą Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos pergalę – 107:67.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 20 tšk., Tauras Jogėla 18 tšk., Benjaminas Brustas 13 tšk., Aidas Viskontas 11 tšk., Alexanderis Oriakhi 10 tšk..

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 13 tšk., Arvydas Gydra 13 tšk., Sidney Sandersas 13 tšk., Raimundas Danys 10 tšk.