2015 01 10

LKL pirmenybėse „Lietkabelis“ įveikė „Prienus“

LKL čempionate svarbią pergalę iškovojo „Lietkabelio“ (8-14) ekipa, išvykoje 87:79 (26:28, 26:21, 13:18, 22:12) įveikusi „Prienų“ (6/14) krepšininkus.
Dainius Šalenga
Dainius Šalenga / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Rungtynes 8 taškais iš eilės pradėjo „Lietkabelio“ krepšininkai. Bėgant minutėms aikštės šeimininkai išlipo iš duobės ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė 5 taškai (11:16). Likus 3 minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos „Prienai“ jau visiškai pasivijo „Lietkabelį“ ir išlygino rezultatą (20:20), o po pirmųjų 10 minučių buvo priekyje – 28:26.

Antrajame kėlinyje abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir rinko taškus. Po penkių minučių minimalią persvarą jau turėjo panevėžiečiai – 37:36. Tuomet „Lietkabelis“ spurtavo 7:2 ir padidino pranašumą iki 6 taškų – 46:40. Iki kėlinio pabaigos „Prienams“ nepavyko persverti rezultato ir prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai turėjo 3 taškų deficitą – 49:52.

Trečiasis kėlinys prasidėjo 7 iš eilės „Lietkabelio“ taškais, tai leido jiems susikrauti dviženklį pranašumą – 59:49. Tada jau 6 taškais paeiliui atsakė „Prienai“ – 55:59. Aikštės šeimininkai surengė dar vieną spurtą 8:0 ir persvėrė rezultatą į savo pusę – 63:60. Per likusias 3 minutes panevėžiečiai nesugebėjo išsiveržti į priekį ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė vos 2 taškai – 67:65.

Nors ketvirtąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo Ovidijus Varanauskas (70:65), tačiau tada „Lietkabelis“ įmetė 10 taškų iš eilės ir susikrovė 5 taškų persvarą – 75:70. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos „Prienai“ atsilikinėjo 7 taškais - 75:82. Per likusias sekundes šeimininkams nepavyko sukurti stebūklo ir pergalę šventė „Lietkabelis“ – 87:79.

„Prienai“: O.Varanauskas (5 rez. perd., 4 atk. kam.) 21., A.Labuckas (4 rez. perd., 4 atk. kam.) 20, V.Sragauskis ir D.Milka (9 atk. kam.) 16.

„Lietkabelis“: E.Dimša (7 atk. kam.) 19, D.Šalenga (5 atk. kam.) 16, E.Žabas 14, N.Dahlmanas (6 atk. kam.) 12, L.Aukštikalnis 11.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius