2014 11 21 /22:24

LKL pirmenybėse: nelengvos „Lietuvos ryto“ ir „Prienų“ pergalės

Dešimtąją pergalę dvyliktosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą pakilo praėjusio sezono bronzos medalininkas Vilniaus "Lietuvos rytas", penktadienį namuose 87:71 (29:23, 21:21, 15:19, 22:8) nugalėjęs penktojoje pozicijoje likusią Alytaus "Dzūkijos" (7 pergalės ir 6 pralaimėjimai) ekipai.
Fedor Dmitriev, Travis Leslie ir Michael Alexander Moser
Fedor Dmitriev, Travis Leslie ir Michael Alexander Moser / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Svečiai iš Alytaus tris kėlinius lipo šeiminkams ant kulnų – po trijų ketvirčių „Lietuvos rytas“ pirmavo vos 65:63. tačiau ketvirtame kėlinyje vilniečiai įjungė papildomą pavarą ir labai greitai intrigos dvikovoje neliko. Dešimties minučių atkarpą „Lietuvos rytas“ laimėjo 22:8.

Po 19 taškų prie pergalės prisidėjo Travisas Leslie's ir Adas Juškevičius, 15 – Gediminas Orelikas.

17 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Vilmantas Dilys, po 10 – Fiodoras Dmitrijevas ir Giedrius Gustas.

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja šalies čempionas Kauno „Žalgiris“ (10/1), o į trečiąją poziciją smuktelėjo vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ (10/2).

Kitose penktadienio rungtynėse aštuntojoje vietoje esantis „Prienų“ (5/8) klubas savo aikštėje 79:70 (21:13, 20:23, 16:19, 22:15) nugalėjo dešimtojoje pozicijoje likusį Kėdainių „Nevėžį“ (2/10).

15 taškų nugalėtojams pelnė Dominykas Mika, po 13 – Ovidijus Varanauskas ir Vidmantas Sragauskis.

Svečių gretose išsiskyrė Roderickas Camphoras (20 tšk.), Rytis Biliartas (16 tšk.), Aleksandras Klijevas ir Marcusas Monroe (po 9 taškus).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

1. Kauno „Žalgiris“ 11 10 1 941:734