2012 11 24

LKL lyderio „Prienų“ klubo sąskaitoje – jau septynios pergalės

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse „Prienai“ namuose nugalėjo „Šiaulių“ krepšininkus rezultatu 96:78.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Dvikova Prienuose prasidėjo rezultatyviai. Abi komandos geriau puolė, nei gynėsi, tačiau „Prienų“ komanda varžovų krepšį atakavo geriau ir po dešimties minučių pirmavo 30:23.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai toliau kontroliavo situaciją aikštėje ir išlaikė pranašumą savo rankose. Nors „Šiauliai“ stengėsi vytis prieniškius, tačiau jų pastangos vaisių nedavė, o „Prienų“ krepšininkai tolo. Prasidėjus didžiajai pertraukai  „Prienai“ pirmavo dviženkliu skirtumu – 51:38.

Trečiajame ketvirtyje „Prienai“  toliau išlaikė dviženklį pranašumą (59:48,5 min.), bet šiauliečiai neleido šeimininkams pavojingai nutolti. Tačiau netrukus Gedimino Oreliko vedami „Prienai“ suaktyvino žaidimą puolime ir per likusį kėlinio laiką praktiškai išsprendė rungtynių baigtį savo naudai – 76:55.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Savų žiūrovų palaikomi „Prienai“ iki pat finalinės sirenos žaidė užtikrintai ir šventė dar vieną pergalę BEKO-LKL čempionate.

27 taškus nugalėtojams pelnė Gediminas Orelikas, 14 - Simas-Sanderis Vene, 12 - Artūras Milaknis, 11 - Artūras Valeika.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Vytautas Šulskis ir Papa Dia (po 15 tšk.) bei Aurimas Kieža (11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.