-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 01 29

LKL savaitės MVP – Ballus nustelbęs Kennethas Gainesas

„Betsafe–LKL“ savaitės naudingiausiojo žaidėjo rinkimuose triumfavo niekuo iki šiol neišsiskyręs Kennethas Gainesas. Geriausias sezono rungtynes jis sužaidė savo 24-ojo gimtadienio išvakarėse.
LaMelo Ballas ir Kennethas Gainesas
LaMelo Ballas ir Kennethas Gainesas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Utenos „Juventus“ krepšininkas iki šiol rinko tik po 4,5 taško. Tačiau „Juventus“ gynėjas, prie komandos prisijungęs tik gruodžio pradžioje, tapo tikru galvos skausmu Prienų–Birštono „Vytauto“ komandos trenerių štabui.

K.Gainesas šiose rungtynėse per 25 minutes pelnė 23 taškus (8/9 dvit., 0/3 trit., 7/7 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, blokavo metimą ir surinko 29 naudingumo balus. K. Gainesui esant aikštėje „Juventus“ įmetė 23 taškais daugiau nei varžovai ir tai yra geriausias rezultatas komandoje.

K. Gaineso vedama „Juventus“ iškovojo pergalę prieš brolių Ballų atstovaujamą „Vytautą“ 86:78, o krepšininkas savo vidurkį pasikėlė iki 8,2 taško per rungtynes.

Du žaidėjai naudingumu praėjusią savaitę pranoko K. Gainesą, bet abiejų komandos pralaimėjo.

Alytaus „Dzūkijos“ puolėjas Paulius Petrilevičius per 35 minutes pelnė 22 taškus (7/8 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Tai buvo ir rezultatyviausios, ir naudingiausios P. Petrilevičiaus rungtynės karjeroje, tačiau alytiškiai 84:105 neprilygo Vilniaus „Lietuvos rytui“.

P. Petrilevičių puikiai turėtų suprasti ir Viačeslavas Bobrovas. Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgis per 34 minutes pelnė 24 taškus (9/9 dvit., 0/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų, bet jo atstovaujama komanda pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“.

Į penketą pateko ir „Lietuvos ryto“ gynėjas Jimmy Baronas. Amerikietis vos per 20 minučių pelnė 23 taškus (2/2 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.) ir surinko 28 naudingumo balus.

Silpniausiai praėjusią savaitę pasirodė vidurio puolėjai, geriausias tarp jų buvo 17 naudingumo balų surinkęs „Žalgirio“ aukštaūgis Brandonas Daviesas. Jis žaidė tik 16 minučių, pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir to pakako, kad patektų į savaitės naudingiausiųjų penketą.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?