2015 06 04

LKL serijoje dėl bronzos – tuščias Deividas Gailius ir Utenos „Juventus“ pergalė

Trečiosiose LKL mažojo finalo serijos rungtynėse Utenos „Juventus“ Klaipėdoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės prieš Klaipėdos „Neptūną“. Serijoje iki trijų pergalių uteniškiai pirmauja 2:1.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ pirmavo po pirmos rungtynių dalies 41:34, tačiau po didžiosios pertraukos uteniškiai spurtavo ir laimėjo trečiąjį kėlinį 19:13. Ketvirtajame kėlinyje Utenos klubas pasinaudojo varžovų sutrikimu ir šventė  užtikrintą pergalę 75:64 (16:19, 18:22, 19:13, 22:10).

Po antrųjų serijos rungtynių trenerio Kazio Maskvyčio kritikuotas Deividas Gailius ir šįkart strigo. Per 22 minutes komandos lyderis prametė visus 4 tritaškius ir pelnė 0 taškų. Tiesa, spėjo atkovoti 4 kamuolius.

Per 22 minutes komandos lyderis prametė visus 4 tritaškius ir pelnė 0 taškų.

Utenos klubą į pergalę vedė po 16 taškų pelnę ir 5 kamuolius atkovoję Arvydas Šikšnius ir Vaidas Čepukaitis.

„Neptūnui“ 17 taškų pelnė Mustafa Shakuras, 10 pridėjo Valdas Vasylius.

Šiose rungtynėse Klaipėdos klubui vis dar negalėjo padėti traumuotas Simas Galdikas.

Ketvirtosios mažojo finalo rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Utenoje.

Utenos krepšininkai antrose serijos rungtynėse namuose įveikė Klaipėdos „Neptūną“ 76:63.

„Neptūnas“: M.Shakuras 17, V.Vasylius 10, I.Neliubovas, M.Mažeika ir D.Zavackas po 8, A.Butkevičius 4, M.Girdžiūnas, J.Sinica ir V.Šarakauskas po 3.

„Juventus“: A.Šikšnius ir V.Čepukaitis po 16, S.Kulvietis ir E.Stanionis po 9, N.Barinovas ir R.Broadusas po 8, E.Dimša 7, O.Varanauskas 2.