2019 09 22 /19:24

LKL starte – uraganinis „Žalgiris“ ir triuškinanti pergalė Šiauliuose

Kauno „Žalgiris“ nesunkia pergale pradėjo LKL sezoną. Sekmadienį vykusiose rungtynėse šalies čempionai svečiuose 94:63 (29:21, 24:16, 23:13, 18:13) pranoko „Šiaulių“ komandą.
Zachary Leday
Zachas LeDay / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Tarpsezonio metu pastebimai sustiprėję šiauliečiai Šarūno Jasikevičiaus vyrams priešinosi tik pusę kėlinio.

Baigiantis pirmai atkarpai, „Žalgiris“ padidino apsukas, truktelėjo į priekį ir atkurti intrigos savo priešininkams jau neleido.

Įpusėjus akistatai, kauniečiai jau turėjo 16 taškų persvarą (53:37) ir sustoti nesiruošė.

Trečiajame kėlinyje uraganinis „Žalgirio“ puolimas greitai peržengė 20 taškų ribą ir per likusį laiką abiejų komandų treneriai sprendė savo užduotis.

Kauniečių gretose nesulaikomas buvo naujokas Zachas LeDay, per 19 minučių pelnęs 17 taškų. Jam geriausiai su 14 taškų talkino kitas aukštaūgis Jockas Landale'as.

Šiauliečiams 18 taškų įmetė Benas Griciūnas.

Šeimininkai šiame mače įmetė vos 2 tritaškius iš 17 (11 proc.).

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 18, Rokas Gustys 14 (8 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 9.

„Žalgiris“: Zachas LeDay 17, Jockas Landale'as 14, Edgaras Ulanovas (5 atk. kam.), Marius Grigonis, Lukas Lekavičius (6 rez. perd.), Thomasas Walkupas ir Nigelis Hayesas (7 atk. kam.) po 8.