2014 10 09

LKL: nelengvos „Lietuvos ryto“ ir „Neptūno“ pergalės

Ketvirtadienį LKL lygoje buvo sužaistos penkerios rungtynės. Panevėžyje vietos „Lietkabelis“ po sunkios kovos nusileido Klaipėdos „Neptūnui“. Utenos „Juventus“ turėjo pripažinti lygos lyderių, Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų, pranašumą.
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 65:78 (16:18, 17:11, 21:23, 11:26)

Klaipėdiečiai prieš paskutinį kėlinį atsiliko, tačiau susikoncentravo ir sugebėjo užsitikrinti pergalę. Tai buvo jau šeštoji „Neptūno“ pergalė šiame sezone. Panevėžio ekipa patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą.

Klaipėdos ekipos lyderis šiose rungtynėse buvo M. Girdžiūnas, kuris pelnė 20 taškų ir atkovojo septynis kamuolius. M. Mažeika pridėjo 12 taškų, E. Dimša ir V. Vasylius po 11-a.

„Lietkabelio“ klubui 20 taškų surinko I. Nelyubovas, po 14 pridėjo T. Lydeka ir Ž. Jonušas.

Utenos „Juventus“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ 56:77 (13:15, 17:15, 9:21, 17:26)

Uteniškiai su Vilniaus ekipa lygiai kovojo du kėlinius. Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo lygus, tačiau trečiajame kėlinyje sostinės krepšininkai leido įmesti vos devynis taškus ir išsiveržė į priekį. Tai buvo jau penktoji vilniečių pergalė šiame sezone. „Juventus“ patyrė antrąjį pralaimėjimą.

Vilniečius į priekį vedė Antanas Kavaliauskas, kuris surinko 19 taškų ir atkovojo devynis kamuolius. Mindaugas Lukauskis pridėjo 15 taškų.

Uteniškiams R. Broadusas pelnė 20 taškų. S. Buterlevičius pridėjo 8 taškus ir septynis atkovotus kamuolius.