Publikuota: 2017 sausio 16d. 19:44

LKL: vangiai puolęs Kauno „Žalgiris“ išplėšė pergalę Pasvalyje

Leo Westermannas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Leo Westermannas

Pirmadienį LKL rungtynėse Pasvalyje Kauno „Žalgiris“ 63:56 (12:8, 15:16, 19:9, 17:23) nugalėjo „Pieno žvaigždes“. Žalgiriečiai turėjo net 23 taškų pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje jį iššvaistė.

Po itin nerezultatyvaus pirmojo kėlinio „Žalgiris“ pirmavo 12:8. Intriga nyko antrajame kėlinyje, kai žalgiriečiai spurtavo 8:0. Tačiau pasvaliečius pabudino Egidijus Dimša, kuris pelnė 10 taškų iš eilės ir sumažino skirtumą iki trijų taškų (21:24). Prieš didžiąją pertrauką „Žalgiris“ pirmavo 27:24.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ susigrąžino dviženklę persvarą ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo 46:33. Šeimininkai laimėjo ketvirtąjį kėlinį 23:17, tačiau sensacijos nesukūrė.

Kauno „Žalgiris“ sustabdė geriausią LKL gruodžio mėnesio žaidėją Derricką Low, kuris pelnė vos 4 taškus.

Žalgiriečius į priekį vedė 12 taškų pelnęs Leo Westermannas ir po 11 taškų surinkę Antanas Kavaliauskas ir Brockas Motumas.

Tačiau „Žalgirio“ puolimas neblizgėjo. Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pataikė tik 20 dvitaškių iš 42 (47 proc.) ir tris tritaškius iš 14-os (21 proc.).

Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse leido pailsėti Robertui Javtokui.

Kauno „Žalgiriui“ tai buvo jau aštuoniolikta pergalė iš eilės Lietuvos čempionate. Vos vieną pralaimėjimą šį sezoną patyręs Kauno klubas yra užtikrintas LKL lyderis.

Vienuoliktą pralaimėjimą patyrusi Pasvalio ekipa užima septintąją vietą.

Žalgiriečiai yra rezultatyviausia, geriausiai perdavimus dalijanti ir efektyviausia lygos komanda. Pagal surenkamą naudingumo balų skaičių „Žalgiris” vienintelis peržengia 100 balų ribą.

„Žalgiris“: L.Westermannas 12 (4/4 dvit., 5 atk. kam., 2 per. kam.), B.Motumas 11, A.Kavaliauskas 11 (5/5 dvit.), R.Seibutis 6 (2 per. kam.), P.Jankūnas 6 (2 per. kam.), K.Pangosas 4, L.Lekavičius 4 (7 rez. perd.), A.Lima 4 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 4, A.Milaknis 1, I.Hartensteinas 0.

„Pieno žvaigždės“: E.Dimša 13, I.Fiodorovas 9 (4/4 dvit.), O.Olisevičius 9 (5 atk. kam.).

Aktualu

Ekonominės krizės vis labiau slegiami turkai skundžiasi aukštomis kainomis ir kaltina JAV

Aktualu

Kėdainietės istorija gniaužia kvapą: gaisre palaidojusi namus ir mamą, vargsta dėl vandentiekio

M.Petruškevičius svarsto paviešinti du prieš žmonas smurtaujančius žinomus vyrus: „Aš šokiruotas“

Adas Juškevičius Prancūzijoje prisistatė firminiais tritaškiais

Už 8 val. kelio nuo Lietuvos – turistų dar neatrastas miestas lyg iš distopinės knygos

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 rugpjūčio 12–18 d.)