2017 09 30

M.Echodo vedamas „Lietuvos rytas“ nepaliko šansų „Dzūkijai“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Vilniaus „Lietuvos rytas“ (3-1) rezultatu 78:54 (23:12, 11:15, 25:15, 10:12) įveikė svečius iš Alytaus – „Dzūkijos“ krepšininkus (1-3).
Krepšinio rungtynės tarp „Lietuvos ryto“ ir „Dzūkijos“ komandų
Krepšinio rungtynės tarp „Lietuvos ryto“ ir „Dzūkijos“ komandų / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

„Lietuvos rytą“ į pergalę vedė naudingiausiu rungtynių žaidėju tapęs Martynas Echodas, kuris pelnė 18 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus.

Sužaidus kiek mažiau nei 4 minutes pirmajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ jau turėjo dviženklį pranašumą (14:4).

Antrajame kėlinyje „Dzūkija“ priartėjo iki 5 taškų (30:25), o po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė 7 taškai (34:27).

„Pradėjome rungtynes gerai, tačiau paskui truputį sustojom, – kalbėjo „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas M.Echodas. Tikrai padarėme daug klaidų, puolime turėjome žaisti užtikrinčiau.“

Vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui vilniečiai susikrovė 17 taškų persvarą (46:29). Per paskutiniąsias 10 minučių skirtumas dar labiau padidėjo ir pergalę šventė „Lietuvos rytas“ (78:54).

„Lietuvos rytas“ kol kas vertėsi be dviejų naujokų – Louko Mavrokefalidžio ir Egidijaus Mockevičiaus. Graikas debiutuoti turėtų ketvirtadienio rungtynėse išvykoje su Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda. O E.Mockevičius, medikų teigimu, žaisti galės tik gruodžio mėnesį.

Klubo nuotr./Rimas Kurtinaitis sveikina Louką Mavrokefalidį ir Egidijų Mockevičių

„Lietuvos rytas“: Martynas Echodas 18 (14 atk. kam.), Travisas Petersonas 12 (9 atk. kam.), Robertas Carteris 11, Chrisas Krameris 9 (8 rez. perd.).

„Dzūkija“: Katinas Reinhardtas 11, Paulius Petrilevičius ir Anatolijus Kaširovas po 8.