Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 7d. 14:10

„Naglio“ klubo direktorius R. Juška apie LKL lažybų skandalą: „Krepšininkai rado spragą, kaip užsidirbti daugiau“

Palangos „Naglis“ (mėlyna apranga)
bcnaglis.lt nuotr. / Anot „Naglio“ klubo direktoriaus R.Juškos, prieš komandą stačiusių komandos krepšininkų laukia griežčiausios bausmės.

Palangos „Naglio“ klubo vadovybė kategoriškai paneigė esanti kaip nors susijusi su Lietuvos krepšinio lygą (LKL) sudrebinusiu nesąžiningų lažybų skandalu.

Išsiaiškinti ir griežtai nubausti, kaip įtariama, prieš savo komandą stačiusius „Naglio“ krepšininkus pasiryžęs klubo direktorius Regimantas Juška supranta, kodėl žaidėjai galėjo taip pasielgti.

„Ar nenorėtumėte šiandien uždirbti daugiau, nei gauni atlyginimo? – klausė „Naglio“ direktorius. – Jie yra jauni žmonės, nori užsidirbti. Tokia galimybė yra, nes kažkur padaryta spraga. Jie viską teisingai daro. Tačiau mes turime užkirsti tą kelią, užtaisyti atsiradusią spragą.“

Anot jo, komandoje atlyginimai nevėluoja, o anksčiau jokių įtarimų apie lažybose dalyvaujančius komandos krepšininkus nebuvo.

R.Juška teigė, jog šiuo metu vyksta tyrimas: renkama informacija, įrodymai, aiškinamasi, kurie krepšininkai dalyvavo lažybose. „Bendraujame su lažybų bendrovėmis ir stengiamės viską išsiaiškinti. Lengva nebus, nes mes negalime taip greitai susekti, kas vyko visuose miestuose – Kaune, Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose... Prašome visų pagalbos“, – teigia R.Jušką.

Direktorius neslėpė, jog įtarimams pasitvirtinus, klubo bausmės būtų griežčiausios, tačiau dar nežino kokios tiksliai. „Pašalinimas iš komandos? Nežinau, iki šio sezono pabaigos liko vos dvi rungtynės. Pirmiausia turime išsiaiškinti, kurie krepšininkai yra kalti, o tada kalbėsime apie bausmes“, – sakė R.Juška.

Paklaustas, ar nebaisu, kad „Naglio“ klubas dėl šio skandalo gali netekti vietos LKL, R.Juška buvo kategoriškas: „Prie ko čia klubas? Mes bandome atskleisti tai, kas vyksta Lietuvoje, o mus turi pašalinti? Jeigu mus už tai pašalins – tada bus dar didesnis skandalas.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 24sek