2020 12 30

„Neptūnas“ išnešė sveiką kailį iš Alytaus

Paskutinėse 2020-ųjų „Betsafe-LKL“ rungtynėse dominavo gynyba. Savo poziciją turnyrinėje lentelėje prieš metų pabaigą pagerino Klaipėdos „Neptūnas“ (4-8). Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 71:63 (16:18, 17:10, 13:14, 25:21) nugalėjo puolime itin slogiai žaidusią Alytaus „Dzūkiją“ (3-7).
Simas Jasaitis
Simas Jasaitis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pamatus pergalei klaipėdiečiai pradėjo dėti antrojo kėlinio viduryje, kai spurtavo 14:2 ir išsiveržė į priekį 30:21. Po pertraukos svečiai pridėjo spurtą 11:2 bei įgijo dviženklę persvarą 44:30.

Dzūkai ginklų nesudėjo. Jie patys surengė spurtą 10:0 ir lemiamo ketvirčio pradžioje varžovus pasivijo – 44:46.

Vis dėlto tuomet uostamiesčio ekipa sudavė lemiamą smūgį – spurtavo 9:0, nutolo 62:48 bei užsitikrino pergalę.

„Neptūnas” po šios pergalės pakilo į septintąją turnyro lentelės vietą, o „Dzūkija” nukrito į devintąją.

„Dzūkija“: Matas Jucikas (11 atk. kam.) ir Kristupas Žemaitis (8 rez. perd.) po 14, Artūras Jomantas 12, Simas Jasaitis 7.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 13 (7 atk. kam.), Martynas Mažeika 14, Benas Griciūnas ir Giedrius Stankevičius po 12.