2015 01 04

Nerezultatyviose LKL rungtynėse „Juventus“ namie įveikė „Prienus“

Utenos „Juventus“ (14/7) klubas LKL čempionate ir toliau stengiasi neatsilikti nuo lyderių trejeto – namuose 68:53 (16:15, 18:9, 16:10, 18:19) įveikė „Prienus“ (6/13).
Valdas Dabkus
Valdas Dabkus / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviu gynybiniu krepšiniu, o pirmojo ketvirčio viduryje ekipos buvo įmetusios vos 16 taškų – 9:7 pirmavo „Juventus“. Prieniškiai per kitas keturias minutes persvėrė rezultatą (13:11), tačiau penki E.Stanionio taškai per paskutines pusantros minutės leido pirmauti šeimininkams – 16:15.

Nerezultatyvus žaidimas tęsėsi ir antrame ketvirtyje – per pirmas 4 min. vieninteliai šeimininkai įmetė 5 taškus (21:15). Ketvirčio viduryje žaidimas 2 minutes jau labiau priminė krepšinį, kai varžovai apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis iš eilės – 28:22. Tada vėl sekė trijų minučių „sausra“, o ketvirtį atkarpa 6:2 užbaigė ir dviženklį pranašumą įgijo „Juventus“.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo dar viena trijų minučių taškų „sausra“, kurią palaistė V.Dabkaus tritaškis. Netrukus „Juventus“ dviejų minučių atkarpą laimėjo 6:0 ir pirmavo solidžiu skirtumu (43:27), kuris iki ketvirčio pabaigos nepasikeitė – 50:34.

Lemiamo ketvirčio pradžioje prieniškiai sumažino atsilikimą iki 10 taškų (42:52), tačiau iškart gavo 6 iš eilės „Juventus“ taškus. Iki rungtynių pabaigos „Prienai“ rimtesnio spurto nesuorganizavo ir Utenos klubas šventė pergalę.

„Juventus“: V.Dabkus (4/7 dvit.) 11, V.Čepukaitis (5/6 dvit., 5 atk. kam.) 10, L.Humprey (3/7 trit.) ir E.Stanionis (2/7 dvit.) po 9, R.Broadusas (7 atk. kam., 8 rez. perd.) 8, A.Šikšnius (5 rez. perd.) 7, S.Buterlevičius 6, S.Kulvietis (7 atk. kam.) ir N.Barinovas po 4.

„Prienai“: D.Milka (7/12 dvit., 6/7 baud., 10 atk. kam.) 20, D.Šeškus (3/7 trit.) 13, P.Ivanauskas (1/6 trit.) 12, A.Labuckas (0/4 trit., 11 atk. kam.) 6, V.Sragauskis (0/6 dvit.) 2.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):