Publikuota: 2019 vasario 9d. 19:31

Nervų karas Utenoje: paskutinių sekundžių trilerį laimėjo „Neptūnas“

Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka

FIBA Čempionų lygoje kelialapį į kitą etapą iškovoję Klaipėdos „Neptūno“ (17-5) krepšininkai šventė pergalę ir LKL. Šeštadienio popietę Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 89:88 (15:29, 26:19, 22:15, 26:25) nugalėjo Utenos „Juventus“ (8-14) ekipą.

Jau pirmajame kėlinyje uteniškiai jungė aukščiausią pavarą, pelnė beveik tris dešimtis taškų ir po pirmojo kėlinio pirmavo 29:15. Tačiau „Neptūnas“ atsitiesė ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo „Juventus“ ekipai pirmaujant 48:41.

Trečiasis kėlinys taip pat sėkmingiau sekėsi svečiams iš uostamiesčio, o prieš ketvirtojo kėlinio startą švieslentėje degė lygus rezultatas 63:63.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, „Juventus“ dar pirmavo 5 taškais (86:81), tačiau tada Deividas Gailius ir Osvaldas Olisevičius įsmeigė po tritaškį ir jau išvedė neptūniečius į priekį vienu tašku (87:86).

Utenos krepšininkai surengė sėkmingą ataką, kurią užbaigė Kennethas Gainesas. Laikrodis rodė 10 sekundžių, o kamuolys priklausė „Neptūnui“. D.Gailius sugebėjo prasibrauti iki krepšio ir pelnė dvitaškį bei vėl išvedė į priekį „Neptūną“.

„Juventus“ turėjo 5 sekundes išsigelbėti, tačiau K.Gaineso metimas iš vidutinio nuotolio nebuvo taiklus.

Iš viso K.Gainesas pelnė net 23 taškus, Arvydas Šikšnius pridėjo 18.

Nugalėtojams D.Gailius surinko 21 tašką, Jerai'us Grantas – 16.

„Juventus“ komanda suklydo net 26 kartus. Tiesa, „Neptūnas“ kamuolio irgi nebrangino – padarė 19 klaidų.