2015 02 25 /21:04

Netikėtumas LKL: „Pieno žvaigždės“ Klaipėdoje įveikė „Neptūną“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Klaipėdoje užfiksuotas netikėtumas. Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (16/11) klubas išvykoje 97:89 (28:27, 17:25, 26:14, 26:23) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (24/3). Klaipėdiečiai pastarosiose LKL rungtynėse iškovojo puikią pergalę prieš Kauno „Žalgirį“, tačiau LKF taurės turnyre jau ketvirtfinalyje nusileido „Šiauliams“.
Laimonas Kisielius
Laimonas Kisielius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Pasvaliečiai puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį, kurį laimėjo 12 taškų skirtumu (26:14) ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo penkių taškų pranašumą (71:66).

Sužaidus beveik tris minutes ketvirtajame kėlinuke B.Burstas įmetė tritaškį ir „Pieno žvaigždės“ susikrovė dviženklę persvarą (78:68). Dar po kelių minučių pasvaliečiai pabėgo jau 13 taškų (84:71).

„Neptūnas“ atsakė spurtu 6:0, tačiau A.Viskontas smeigė tritaškį, po kelių akimirkų pridėjo ir du taškus – 90:79. „Neptūnas“ bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie nekrito ir likus žaisti 30 sek. nugalėtojas buvo aiškus, „Pieno žvaigždės“ pirmavo 95:81.

„Neptūnas“: D.Gailius (4/5 dvit., 4/10 trit., 5/5 baud., 9 išprov. praž.) 25, V.Vasylius 12, M.Mažeika (3/4 dvit., 1/1 trit.) 9, V.Šarakauskas ir A.Butkevičius po 8, D.Zavackas (0/3 dvit.), M.Girdžiūnas (9 išprov. praž.) ir J.Sinica po 7, S.Galdikas 4, K.Bensonas 2.

„Pieno žvaigždės“: E.Kairys (6/9 dvit., 8/12 baud., 10 išprov. praž.) 20, L.Kisielius (6 atk. kam., 5 rez. perd., 8 išprov. praž.) 16, M.Dixonas (6/9 dvit.) 14, O.Olisevičius (7 atk. kam., 6 rez. perd.) 11, G.Sirutavičius 10, A.Viskontas 8, A.Oriakhi 6, B.Burstas 6, J.Gintvainis 5, T.Jogėla 2.