2018 09 05

„Nevėžis“ iškovojo pirmą sezono trofėjų

Kėdainių „Nevėžis“ (3/0) tarptautinį krepšinio turnyrą „Kėdainiams – 646“ užbaigė pergalingai. Trečiadienio vakarą aikštės šeimininkai įveikė Ukrainos čempionus – Čerkasų „Mavpy“ (0/3) krepšininkus – 84:69 (24:24, 26:20, 21:14, 13:11) ir iškovojo pirmąjį trofėjų dar prieš prasidedant naujajam krepšinio sezonui.
Kėdainių „Nevėžis“
Kėdainių „Nevėžis“ / kknevezis.lt nuotr.

Didesnių sunkumų Ramūno Cvirkos auklėtiniai patyrė tik pirmojo kėlinio metu, po kurio rezultatas buvo lygus – 24:24.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui „Mavpy“, vedama amerikiečio Brandono Youngo, vis dar kibo aikštės šeimininkams į atlapus – prabėgus penkioms minutėms, rezultatas švieslentėje vėl buvo lygus – 37:37.

Vis dėlto kėlinio pabaigoje Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai spurtavo ir ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų pranašumą – 50:44.

Antrojoje rungtynių dalyje su Regimantu Miniotu ir Jonu-Christoperiu Fulleriu priešakyje tarptautinio krepšinio turnyro šeimininkai tik didino savo persvarą, nebeprisileisdami varžovų arčiau.

Po trečiojo kėlinio Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai jau turėjo dviženklę, 13 taškų persvarą (71:58).

Įpusėjus ketvirtajam susitikimo kėliniui Čerkasų ekipos deficitas jau buvo pasiekęs 19 taškų ribą (63:82). Besibaigiant mačui, svečiai jį sušvelnino iki 13, tačiau paskutinės rungtynių atakos metu dvitaškiu metimu Kėdainių „Nevėžio“ pergalę 15 taškų skirtumu užtvirtino J. C.Fulleris (84:69).

„Nevėžis“: R.Miniotas (5 atk. kam.) ir J.C.Fulleris po 15, Vladimiras Ševčenka ir Chaunsey Collisas (4 rez. perd.) po 12.