2016 01 30

Panevėžio „Lietkabelis“ parklupdė Alytaus „Dzūkiją“

Sunkią pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai. Aukštaičiai namuose 82:74 (22:20, 20:20, 20:17, 20:17) pranoko Alytaus „Dzūkiją“.
Artūras Valeika
Artūras Valeika / Karolio Kavolėlio nuotr.

„Lietkabelio“ legionierius iš Serbijos Miljanas Pavkovičius sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes Panevėžyje. Vid. 6,2 taško iki pastarojo mačo rinkęs 34-erių veteranas tik ketvirtą kartą per 13 rungtynių peržengė dviženklę pelnytų taškų ribą ir pasižymėjo 24 taškais. Jis pataikė net 6 tritaškius iš 9. Iki šiol rezultatyviausiai jis žaidė įmesdamas 13 taškų.

Iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios aikštėje vyko lygo kova – pirmavo tai viena, tai kita komanda, komandas skyrė vos kelių taškų skirtumas.

Panevėžiečiai pabėgo lemiamoje mačo dalyje. Nors Tomas Urbonas pirmosiomis ketvirtojo kėlinio sekundėmis priartino „Dzūkiją“ prie panevėžiečių (59:62), vėliau alytiškiai nesurezgė rezultatyvios atakos beveik 5 minutes. Tuo tarpu šeimininkai nestovėjo vietoje ir po spurto 9:0 pabėgo į priekį 72:59.

„Lietkabelis“: Miljanas Pavkovičius 24 taškai (5 rez. perd., 6/9 trit.), Mile Iličius 17, Simas Buterlevičius 13, Valdas Vasylius 12.

„Dzūkija“: Julius Jucikas 24, Linas Lekavičius ir Osvaldas Mačernis po 10.