Publikuota: 2018 gegužės 12d. 19:24 , atnaujinta: 2018 gegužės 12d. 19:27

„Lietkabelis“ pavojingai atleido vadžias, bet pergalės neatidavė

Kšištof Lavrinovičius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai pergale pradėjo LKL atkrintamąsias. Šeštadienį pirmosiose ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse Ramūno Būtauto auklėtiniai 103:86 (30:18, 27:23, 25:21, 21:24) pranoko „Šiaulius“.

Puikiai atakavę aikštės šeimininkai jau po pirmojo kėlinio turėjo 12 taškų pranašumą (30:18), o prieš pertrauką buvo įgiję dar saugesnį pranašumą – 57:41. „Lietkabelis“ vien per pirmus du kėlinius pataikė 14 dvitaškių iš 18 (78%).

„Lietkabelis“ prieš lemiamą kėlinį pirmavo net 20 taškų skirtumu (82:62). Vis dėlto „Šiaulių“ ekipos krepšininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 16:4 ir sugrįžo į rungtynes – 78:86.

Vis dėlto Kšištofo Lavrinovičiaus ir Lorenzo Williamso vedamas „Lietkabelis“ savo varžovų arčiau neprisileido, išlaikė saugų atstumą ir iškovojo pirmąją pergalę atkrintamosiose.

„Šiauliams“ šiose rungtynėse koją kišo pataikymas iš dviejų tašų zonos. Svečiai pataikė tik 14 dvitaškių iš 38 (36%), kai aikštės šeimininkai iš 44 dvitaškių realizavo 29 (65%).

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 18, Lorenzo Williamsas (7 rez. perd.) ir Žanis Peineris (7 atk. kam.) po 17.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 22, Vytautas Šarakauskas 12, Arminas Urbutis 11, Evaldas Šaulys 10.

Trys parduotuvės Naujojoje Ūtoje: istorija ne apie konkurenciją

Aktualu

L.Baltrūnas „švenčia“ bylos metines: „Liemenė grąžinta, apykojė nuimta, bet žmonos namas areštuotas“

Aktualu

A.Merkel sąjungininkų nesėkmę Bavarijoje nulėmė bandymai įtikti radikalams

Aktualu

Priekabiavimu apkaltintas Šakių meras Edgaras Pilypaitis: esu šantažuojamas ir terorizuojamas

Ginčas dėl „Žalgirio“: pavojus ar tiesiog geras sprigtas?

Verslas

R.Abramovičius Niujorke suplanavo grandiozines statybas – buvusiai žmonai įrengs rūmus

Gazas

Lietuvos kariuomenės sunkvežimis „Unimog“: bekele važiuoja ir neaimanuoja

24sek

ESPN prognozė: po dvejų metų NBA duris gali praverti du lietuviai

15min recenzija Kultūra

Istorijos ir ateities pamokos 31-ajame „Vilnius Jazz“

Gyvenimas

Kaip pritraukti prie savęs žmones: specialiųjų agentų patarimai

Į Lietuvą grįžusi Jūratė Bitinaitė pristatė nėštumo metu rašytą knygą: „Dukra man suteikė sparnus“

Karolina Meschino su mylimuoju Remigijumi pasidarė tatuiruotes ant veidų

Vilniuje slapta susituokė „Eurovizijos“ dalyvė Catrinah: „Daugelis draugų liko mūsų nesupratę“

Grupės „Golden Parazyth“ gerbėjams – ypatinga dovana: surengė išankstinę albumo perklausą

Verslas

Prancūzija piktinasi dėl planuojamo „Ford“ gamyklos uždarymo

Verslas

Naftos kainos iš lėto juda aukštyn

Gyvenimas

O.Vyšniauskas prisipažino: „Po įtempto darbo atrodo, kad ausyse zyzia aukštos įtampos laidai“

Aktualu

Tragedija geležinkelio pervažoje Zokniuose: žuvo iš traukinio išlipusi ir akių nuo telefono nepakėlusi mergaitė

Verslas

Piniginės perlaidos keliaujant: kada pervesti pinigų jums nepavyks

24sek

„Žalgiris“ LKL atkrintamąsias pradėjo įtikinama pergale

Olimpietis imtynininkas Mindaugas Mizgaitis susituokė su išrinktąja Simona Čelkonaite

Aktualu

Gatvės viduryje Kaune „Audi“ išlūžo ratai

Gazas

Ispanijoje karšta kova dėl F1 „pole“ pozicijos: pirmas lenktynėse – visas jėgas sukaupęs L.Hamiltonas

Aktualu

Gaisru Vilniaus Dvariškių gatvėje susidomėjo ir policija: tai buvo padegimas

Gyvenimas

Kaip tinkamai elgtis su maistu atėjus šiltiems orams?

Sportas

Žalgiriečiai A.Skarbaliui įteikė geriausią dovaną

Premjero patarėjas Tomas Beržinskas Nidoje susituokė su žurnaliste Natalija Kondrotiene

Interviu Aktualu

Estijos politologas Andresas Kasekampas: „Mums, Baltijos valstybėms, po Šaltojo karo labai pasisekė, nes galėjome būti kaip Ukraina“

Aktualu

G.Landsbergis kirto „valstiečiams“: didžiausią Seimo frakciją finansuoja neužtušuotas koncernas

I.Krupavičius su mylimąja atvyko į Lisaboną: „Jaučiame, tai bus geriausias Lietuvos pasirodymas“

Gyvenimas

Vasaros maisto pavojai: kada kepsniai ant laužo gali virsti pankreatito diagnoze

Gazas

Vilniaus centre – netikėtas vaizdas: daugiau nei 100 „Porsche“ su trispalvėm

Marijonas Mikutavičius: „Kai žiūriu į Ievą Zasimauskaitę, ji mane graudina“

Aktualu

Nušalintam Santaros klinikų vadovui Kęstučiui Strupui ir jo sutuoktinei prokuratūra apribojo teisę disponuoti turtu

Gazas

Netikėta lengvata naudotų automobilių pardavėjams: ekspertai žada metalinių „frankenšteinų“ antplūdį

Apsisprendė: per finalinį balsavimą rodys tą patį sukritikuotą I.Zasimauskaitės dainos epizodą

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 gegužės 6 – 12 d.)