2018 10 20

Panevėžio „Lietkabeliui“ – skambus E.Omogbo vedamų „Pieno žvaigždžių“ antausis

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ savo aikštėje svečiams iš Panevėžio šeimininkauti neleido ir nugalėjo „Lietkabelį“ 87:81 (21:16, 16:16, 27:25, 23:24).
Emmanuel Omogbo
Emmanuel Omogbo / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Prieš lemiamą ketvirtį „Lietkabelis“ atsiliko 7 taškais, tačiau jau kėlinio pradžioje spurtą 6:0 surengę pasvaliečiai padidino atotrūkį iki 13 taškų.

Vis dėlto Panevėžio ekipa antroje kėlinio pusėje pradėjo dusinti varžovus nuo galinės linijos ir keturis kartus perėmė kamuolį bei pelnė taškus. Skirtumas buvo sumažėjęs jau iki 4 taškų (80:76).

Pasvaliečiai galiausiai rado priešnuodžių varžovų spaudimui įveikti, tačiau tada komandas teskyrė 3 taškeliai. Iniciatyvos ėmėsi Yannickas Franke, kuris pataikė tritaškį (85:79), o po šio dūrio „Lietkabelis“ nebeužsikabino.

Emanuelis Omogbo per 33 minutes suvertė 26 taškus (10/14 dvit.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko net 37 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Pieno žvaigždžių“ lyderis buvo palikęs aikštę dėl sužeidimo, tačiau vėliau grįžo ant parketo ir padėjo savo komandai iškovoti pergalę.

„Lietkabelis“ patyrė antrąjį pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje, iki šio mačo panevėžiečiai buvo laimėję ketverias rungtynes iš eilės.

„Pieno žvaigždės“ iškovojo trečiąją pergalę. Gedimino Petrausko auklėtiniai yra patyrę keturias nesėkmes.

„Pieno žvaigždės“: E.Omogbo 26 (9 atk. kam., 37 naud. bal.), I.Žviguras 15, G.Sirutavičius ir Y.Franke 14.

„Lietkabelis“: J.Wilsonas 19, S.Jasaitis 14 (4/5 trit.), S.Kulvietis 11, M.Kupšas 10.