2021 04 08

Paskutinės minutės trileryje – „Lietkabelio“ pergalė prieš „Neptūną“

Lietuvos krepšinio lygoje dėl vietos trejete kovojantis Panevėžio „Lietkabelis“ (18-9) ketvirtadienio vakarą namuose 82:77 (25:17, 17:25, 23:23, 17:12) nugalėjo ne pačius geriausius laikus išgyvenantį Klaipėdos „Neptūną“ (9-18).
Vytenis Lipkevičius ir Gytis Masiulis
Vytenis Lipkevičius ir Gytis Masiulis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Karšta kova vyko Panevėžyje, kur po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 42:42.

Komandos taškas į tašką žaidė iki pat mačo atomazgos. Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, rezultatas buvo 77:77.

Gytis Masiulis išvedė panevėžiečius į priekį baudų metimais (79:77), tuomet klaipėdiečiai užpulti nesugebėjo, o tada Kyle'as Vinalesas pratęsė taiklių baudų seriją (81:77).

Norberto Gigos ir Martyno Mažeikos sunkūs tritaškiai po minutės pertraukėlės nebuvo taiklūs, o rungtynes uždarė Vytenis Lipkevičius, pataikęs vieną baudą.

Vytenis Lipkevičius pelnė 20 taškų ir atkovojo net 11 kamuolių nugalėtojams, jo sąskaitoje net 32 naudingumo balai.

Žygimantas Janavičius pralaimėjusiems taip pat surinko dvigubą dublį – 15 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Lietkabelis“: V.Lipkevičius 20 (11 atk. kam.), K.Vinalesas 15, G.Masiulis 14, P.Valinskas 11.

„Neptūnas“:Ž.Janavičius 15 (10 rez. perd.), E.Šaulys 12, S.Galdikas 9.