2017 04 02

Po pertraukos pabudęs „Žalgiris“ užgesino „Pieno žvaigždes“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai (26-3) pasiekė dar vieną lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse.
javtokas-and-ulanovas-fly-high-in-zalgirio-arena-vs-ea7-emporio-armani

Nors sekmadienį LKL lyderiai po dviejų kėlinių LKL vos vienu tašku pirmavo prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (12-17), po didžiosios pertraukos šeimininkai ėmė gintis daug kokybiškiau ir iškovojo pergalę 94:70 (21:12, 20:28, 28:7, 25:23).

Šiame mače „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius leido pailsėti Pauliui Jankūnui.

Atrodė, kad septintąją vietą užimanti Pasvalio komanda bus lengvas grobis kauniečiams, bet „Pieno žvaigždės“ laimėjo antrą kėlinį 28:20 ir surengė puikių atakų – vien ko vertas Andrejaus Agafonovo dėjimas į krepšį per Brocką Motumą, prieš tai suklaidinus Robertą Javtoką.

Tačiau po pertraukos jau „Žalgirio“ krepšininkai mėgavosi žaidimu ir patys laimėjo trečią kėlinį 28:7.

„Antrajame kėlinyje nepanaudojome pražangų ir leidome jiems atakuoti, bet trečiajame žaidėme su didesne energija, – TV6 sakė rezultatyviai „Žalgirio“ gretose žaidęs Edgaras Ulanovas, pelnęs 18 taškų.

Galiausiai Š.Jasikevičius suteikė progų pasireikšti jauniems rečiau rungtyniaujantiems žaidėjams. Gytis Masiulis pasirodė puikiai puolime, savo tėvų – buvusių krepšininkų akivaizdoje pelnęs 9 taškus per 10 min.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 18, B.Motumas 13, A.Kavaliauskas 10, G.Masiulis 9, L.Lekavičius, K.Pangosas ir A.Milaknis po 6.

Pieno žvaigždės“: E.Žabas 19, A.Agafonovas 18, S.Babrauskas 12.