Publikuota: 2017 sausio 7d. 18:44

„Pieno žvaigždės“ iššvaistė pranašumą ir po pratęsimo krito prieš „Juventus“

Steponas Babrauskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Steponas Babrauskas

Aštuntąją pergalę „Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionate iškovojo Utenos „Juventus“ krepšininkai. Antano Sireikos auklėtiniai išvykoje 95:91 (22:23, 14:21, 14:19, 27:14, 18:14) po pratęsimo įveikė solidžią persvarą iššvaisčiusius Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus, kuriems tai buvo jau dešimtoji nesėkmė.

Mačą sėkmingiau pradėjusi „Juventus“ ekipa dar prieš įpusėjant ketvirčiui turėjo rekordinį 6 taškų pranašumą (12:6). Visgi, aikštelės šeimininkai atsakė spurtu 8:2 ir išlygino rezultatą (14:14). Po pirmųjų dešimties minučių minimaliu skirtumu priekyje buvo „Pieno žvaigždės“ (23:22).

Pasvaliečių aukštaūgis Nikita Balašovas per pirmąją antrojo ketvirčio dalį pelnė pusę visų komandos taškų – 5 iš 10 taškų bei išprovokavo nesportinę Vaido Čepukaičio pražangą (33:27).

Atsakę šiokiu tokiu spurtu „Juventus“ sumažino savąjį deficitą iki 2 taškų (31:33), tačiau aikštelės šeimininkai vėl pabėgo į priekį (39:34). Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 8 taškai (44:36).

Per pirmąsias dvidešimt minučių „Pieno žvaigždės“ buvo perėmę dvigubai daugiau kamuolių nei uteniškiai – 6 perimti kamuoliai prieš 3.

Pirmojoje rungtynių pusėje abi komandos itin prastai atakavo iš trijų taškų zonos – pasvaliečiai 27% taiklumu (3/11 trit.), o „Juventus“ vos 20% taiklumu (1/5 trit.).

„Pieno žvaigždžių“ lyderis Derrickas Low pirmuosiuose dviejuose kėliniuose tempė savo komandą į priekį – pelnė beveik ketvirtadalį visų ekipos taškų (10) ir atliko net 60% visų komandos rezultatyvių perdavimų (6 iš 10).

Dar prieš įpusėjant tračiajam ketvirčiui „Pieno žvaigždės“ atstatė jau turėtą dviženklį pranašumą (54:44). Paskutinę sekundę pataikytas D.Low dvitaškis leido pasvaliečiams prieš lemiamą ketvirtį turėti 13 taškų persvarą (63:50).

Sužaidus kiek mažiau nei tris minutes „Pieno žvaigždės“ turėjo susikrovę net 16 taškų persvarą, tačiau tada „Juventus“ krepšininkai atsakė net 12 taškų iš eilės ir ištirpdė deficitą iki 4 taškų (69:73).

Likus žaisti pusę minutės po Jamaro Diggso tritaškio metimo „Juventus“ pagaliau išsiveržė į priekį (76:75). Kitoje atakoje Evaldas Žabas išlygino rezultatą (77:77). Savajai atakai „Juventus“ turėjo beveik šešias sekundes, tačiau Steponas Babrauskas efektingu bloku užkirto kelią Vaidui Čepukaičiui, o metimas paskutinę sekundę skriejo pro šalį ir komandos keliavo į pratęsimą (77:77).

Sužaidus beveik 4 minutes pratęsime „Juventus“ turėjo trijų taškų persvarą (88:85). Po Stepono Babrausko baudų metimų skirtumas sumažėjo iki minimalios žymos (87:88). Likus 30 sekundžių uteniškiai pirmavo trimis taškais. Visgi, „Pieno žvaigždės“ stebuklo nesukūrė ir patyrė pralaimėjimą (91:95).

„Pieno žvaigždės“: D.Low (9 rez. perd.) 21, N.Balašovas 18, A.Agafonovas 13, E.Žabas 12.

„Juventus“: J.Diggsas 23 (10 atk. kam.), V.Šulskis 20, V.Čepukaitis (8 atk. kam.) ir G. Sirutavičius (8 atk. kam.) po 14, O.Galdikas 12.

Popiežiaus vizitas Aktualu

Džiugesys ir laukimas: Katedros aikštėje jaunimas laukia popiežiaus Pranciškaus

Popiežius Pranciškus Lietuvoje: „Galite tapti tiltu tarp Rytų ir Vakarų“

P.Subačius: popiežius keliauja ten, kur jo reikia žmonėms, o ne valstybių vadovams

Svarbios maldos vietos Lietuvoje

Vaidai Skaisgirei Ispanija – tarsi antri namai: čia dešimtmetį gyvena sesuo su šeima

Susitikimų su popiežiumi vietos ir programa

Aktualu

Popiežiaus kaina: kiek kitoms pasaulio valstybėms kainavo Pranciškaus apsilankymas?

Maistas

Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodai“: Ernesto Hemingway'aus troškinys „picadillo“

Kelionė su „Ganytoju“: kaip atrodo popiežiaus skrydžiai į užsienį?

Popiežius Pranciškus jau Lietuvoje – oficiali pasitikimo ceremonija įvyko

Aktualu

Dandolke nužudytos lietuvės vaikams teikiama psichologo pagalba: spręs dėl perdavimo į globėjų rankas

Gyvenimas

„Emporio Armani“ ateinančių metų pavasario kolekciją pristatė oro uoste

Tiesiogiai Gazas

Šeštadienį didžiojo BEC 4H lenktynių finalo tiesioginė transliacija iš Estijos – tik per 15min

Prieš 5 metus – 15min klausimas popiežiui Pranciškui. Apie krepšinį

Kourtney Kardashian santykių viražai: trijų vaikų mama susitikinėja su 20-mečiu jaunuoliu

Po sužadėtuvių Nomeda Marčėnaitė su mylimuoju po vienu stogu kraustytis neskuba: „Nenorime pokyčių“