2018 10 27

„Pieno žvaigždžių“ galvosūkius „Rytas“ išsprendė tik ketvirtajame kėlinyje

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Vilniaus „Rytas“ (6-1) vargo su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (3-5), tačiau galingiau sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir laimėjo išvykos rungtynes 89:78 (17:24, 27:18, 25:23, 20:13).
Dominique'as Suttonas
Dominique'as Suttonas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Rungtynės prasidėjo penkiais Justino Wattso taškais (5:0), ir priekyje „Pieno žvaigždės“ išliko visą pirmą kėlinį, jo pabaigoje įgydamos septynių taškų persvarą (21:14).

Tomo Galecko ir Karolio Petrukonio metimai antro ketvirčio pradžioje išaugino šeiminininkų persvarą iki dviženklės (31:19).

Vedami D.J. Seeley vilniečiai dar iki pertraukos pavijo „Pieno žvaigždes“ ir persverė rezultatą (42:44).

Spurtas 9:0 trečio kėlinio viduryje leido „Pieno žvaigždės“ įgyti šešių taškų persvarą (56:50), bet ne ilgam.

Deivido Sirvydžio ir Chriso Kramerio iniciatyvos dėka „Rytas“ žaibiškai ištirpdė deficitą ir vėl atsidūrė priekyje (59:60).

Pasvaliečiai bandė nepaleisti svečių, tačiau „Rytas“ žingsnis po žingsnio didino atotrūkį ir laimėjo rungtynes dviženkle persvara (78:89).