2022 10 01

Po ilgosios pertraukos nebejuokavęs „Rytas“ pasismagino Prienuose

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) titulą ginantis Vilniaus „Rytas“ (3-0) lieka nepralaimėjęs 2022-2023 m. sezone. Giedriaus Žibėno auklėtiniai svečiuose 89:66 (25:21, 17:14, 22:7, 25:24) sutriuškino Prienų „Labas Gas“ (0-3), kuri ir toliau lieka neragavusi pergalės skonio.
Margiris Normantas
Margiris Normantas / LKL nuotr.

Sostinės klubas Prienuose vargo turėjo du kėlinius.

„Rytas“ po pirmojo kėlinio prieš legionierių vedamą varžovų ekipą pirmavo tik keturiais taškais (25:21), o po dviejų ketvirčių rezultatas buvo 42:35.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos „Rytas“ į aikštę išėjo nusiteikęs rimtai.

Vilniečiai taškų nepraleido daugiau nei šešias minutes, spurtavo net 16:0 ir išsprendė pagrindinį rungtynių klausimą, susikurdami net 23 taškų persvarą – 58:35.

Iš viso per trečią ketvirtį „Rytas“ į savo krepšį praleido tik 7 taškus ir prieš formalumu tapusį ketvirtą kėlinį pirmavo užtikrintai – 64:42.

Per paskutines 10 minučių klausimas buvo tik tame, kokiu skirtumu triumfuos Vilniaus klubas. Vienu metu turėjęs 27 taškų pranašumą, „Rytas“ galiausiai laimėjo 23 taškais.

„Labas Gas“: Brandonas Brownas 14, Jylanas Washingtonas 13, Titas Sargiūnas 11.

„Rytas“: Martynas Echodas 15 (7 atk. kam.), Margiris Normantas 13, Gytis Masiulis 10 (8 atk. kam.), Benedekas Varadi 9.